Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi jellemzi a lelki világotokat?

Mi jellemzi a lelki világotokat?

Figyelt kérdés
2014. júl. 27. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Zaklatott. Elég ritkán vagyok nyugodt. Mindig van valami bajom/ötletem/kétségeim/kérdéseim stb. Vagy izgulok éppenséggel valami miatt. De nagyon ritka az a teljes nyugodtság amiről hadoválnak, hogy márpedig az a normális.. De tudod mit? nem érdekel. Ilyen vagyok ez van. Fejjel a falnak. Így legalább érzem, hogy élek.
2014. júl. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pusztaság.
2014. júl. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Paradox, bosszúálló, mindig gondolkodok valamin, nagyon kevés alkalom van hogy jól érzem magam mert mindig találok valami apró dolgot ami miatt rossz kedvem van. Ingatag, céltudatos, lusta, nyitott, érdeklődő, manipuláló...
2014. júl. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. + Antiszociális, emberutáló.
2014. júl. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerény, érdeklődő, többnyire félénk, életének értelmét és céljait kutató, ugyanakkor még is elveszett ember, sokat filozofáló, könnyen megbocsátó, naiv embernek mondanám magam.
2014. júl. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Aggódás a múlton és a jövőn. Mintha ülne bennem egy ember egy széken, aki mindig a körmét rágja. Ezért szeretek filózgatni minden mélyebb értelmű témán.
2014. júl. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
háborgó,mindenen aggódó,jelent nem élvező,mindig mást akaró -sose jó az,ami épp van.
2014. júl. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Felfokozott, álmodozó, csapongó, vibráló, szélsőséges, ujjongó, de néha letargikus, reménykedő, kamaszos, incselkedő, túláradó, rebbenékeny, érzékeny...
2014. aug. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 zakos válasza:
Aggódó, túlbonyolító, könnyen beleélem magam mindenbe, ami aztán megfordul, kissé zárkózott, de gátlásokat leküzdő. :D Bár ahogy elnézem, főleg rossz tulajdonságot írt mindenki...
2014. aug. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!