Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szabadulhatnák meg ettől?

Hogyan szabadulhatnák meg ettől?

Figyelt kérdés
Hatalmas megfelelési kényszerem van. Félek más emberek véleményétől, mi lesz ha ez meg az miatt összesúgnak a hátam mögött. Sajnos, olyan szintre jutott ez, hogy ráment egy kapcsolatom is. :( Próbálom helyrehozni, de sehogy sem tudom már, de nagyon hiányzik szeretem. Szeretnék megszabadulni ettől az érzéstől, hogy feszültségben érzem magam állandóan, szeretnék "lazább" lenni. Nem bent ragadni ebben a megfelelni akarásban ami, olyan szintre jutott, hogy azon vettem észre magam pánikrohamaim vannak. Mit tanácsolnátok mit tudok tenni, hogy ez megváltozzon? Sokszor az öngyilkosság gondolata keringet, nem is tudom mi tart vissza, talán csak az ha nem sikerülne rosszabb lenne.
2014. júl. 28. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy ilyen vagy, ne foglalkozz mások véleményével. Éld a saját életed. Tévedni emberi dolog, ha tévedsz valamiben, akkor nevess egy jót rajta, és nem áll meg az élet, mert valamit elszúrtál. Megtörtént, és kész. a múlton nem lehet változtatni, foglalkozz a jelennel és a jövővel. MOst tök őszintén, ha valami baj van, nekem írj nyugodtan. Légy boldog, és nézd a dolgok jó oldalát, légy pozitív.
2014. júl. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pszichológus segítségével.

Nézd meg az Erica világa c. sorozatot.

2014. júl. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ajánlom neked Louise L. Hay - Éld az életed című könyvét!
2014. júl. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!