Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak én vagyok ilyen liba...

Csak én vagyok ilyen liba vagy mások is vannk így ezzel? Hogy szabadulhatnák meg ettől az érzéstől és lehetnék végre boldog?

Figyelt kérdés

Húsz éves vagyok, s a rajtam levő plusz tíz kilo miatt annyira utállom magam,hogy még sosem csókoloztam, pedig helyes fiúk akarták volna, csak az volt bennem, hogy valótlan, hogy egy jóképű pasi engem akarjon, s nem csak egy menetet.

Csomó dologból kivonom magam és eddig egyáltalán nem tudtam élvezni az életet.

Azt megjegyezném, hogy egyszer leadtam már minden felesleget magamról, de lábműtét miatt pár hónapig nem mozoghattam és így visszajöttek a kilok, azóta is folyamatosan probálkozom, de mivel edzenem nemigen szabad, nem sok eredménnyel.



2012. jún. 22. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség, fogadd el magad, és fogadd el, hogy tetszhetsz a pasiknak. :)

Rajtam nem 10 kiló plusz van, hanem valamivel több, mégis alig tudom levakarni a pasikat. :D

2012. jún. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tegyél fel képet magadról! Szerintem egy gramm felesleg sincs rajtad. Egyébként ezzel kapcsolatban írtam ki ma kérdést. Belinkelem.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

2012. jún. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rakj fel egy arc nélküli képet, megmondjuk van-e egyáltalán fölösleg! :)
2012. jún. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!