Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Teljesen életképtelen vagyok,...

Teljesen életképtelen vagyok, mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok rendesen élni, teljesen üres az életem. Évek óta csak úgy vagyok, semmit nem csinálok. Nem tudok kapcsolatokat kialakítani, így nincsenek barátaim és nincs párom. Nem tudok elvégezni semmilyen sulit, így nincs szakmám se, ideiglenesen vannak munkáim, mindenhonnan elküldenek, egy ideje nem is találok. Nem szeretek élni,semmit nem szeretek benne és semmi motivációm nincs. Hobbim sincs, semmiben nem vagyok jó. Ezt az országot sem bírom, a várost sem ahol vagyok. A családommal sem szeretek lenni, egyszerűen tényleg mindent utálok és így nem tudom hogy lehet élni. Haragszom hogy megszülettem, nem nekem való az élet. Nem tudom, hogy mi legyen, csak szenvedek. Minden nap úgy fekszem le és úgy kelek fel, hogy nekem tényleg nem kellene élnem tovább.

25/L



2014. júl. 29. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos van kiút ebből.Másrészt olyan nincs,hogy semmiben sem vagy jó;mindenkinek van erőssége,és persze gyengesége is.Szerintem veled leginkább csak az lehet a baj,hogy nagyon könnyen feladod.Pedig ezt nem szabad;igenis higgy magadban!
2014. júl. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igyál 1 sört és ráérsz utána ezen gondolkodni
2014. júl. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Dettó! :) Nekem az segít, hogy keresek kisebb célokat, amiket ha elértem, jobban érzem magam. Illetve igyekszem apróságokban meglátni a szépséget, örömet. Segít az is, ha elgondolkodol, miért lehetsz hálás. Én például örülök, hogy egészséges vagyok, nem éhezem, lehetne minden sokkal rosszabb is. Amikor öngyilkos gondolataim támadnak, arra gondolok, hogy mennyi minden van, amit nem tudok még, amiket nem tettem még meg, és amiket kár lenne kihagyni. Ez a hozzáállás rövidtávon segíthet, és az is, ha olvasol pszichológiai/önsegítő könyveket, hátha rájössz az életcélodra. Nekem mondjuk még nem sikerült, de majd egyszer hátha. Kitartást neked! 26/L
2014. júl. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Útólsóval egyetértek!

Konkrét könyveket ajánlhatok privátban.

2014. júl. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az általános iskolát csak el végezted. Na meg a számítógépet is tudod használni.

Aztán meg csak kiírtad ezt a kérdést. Ebben mi motivált hogy ezt megtedd?

Mert ha erre rájössz akkor az kiindulási alapnak jó lehet.


Városban laksz de így is vannak lehetőségeid. Nekem úgy tűnik hogy az emberekkel nem vagy kibékülve.

Állatokkal foglalkoztál már. Kutya ,macska ,papagáj stb.? Vagy esetleg virágok. Virágkötészet vagy más növények. Valamilyen önkéntes munka lehet hogy ott sikerülne barátkoznod.

Ezek csak felvetések.

2014. aug. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!