Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változtathatja meg az...

Hogyan változtathatja meg az ember az életét gyorsan?

Figyelt kérdés

Egy olyasvalaki aki:


depivel kűzd


fél az emberektől


szorong


magányos


szerencsétlen


Köszönöm. :))



2014. júl. 30. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
gyorsan semmit se lehet csinálni
2014. júl. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akk hogyan? :(
2014. júl. 30. 19:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Önismereti könyvek olvasásával és elgondolkodni az olvasottakon, főleg gyakorlatban hasznosítható tanácsokat tartalmazó könyveket olvass, amely gyakorlatokat tedd mindennapos rutinná.

Ha nem megy önerőből, akkor szakember segíthet, például pszichoterapeuta, aki rávilágít arra, hogy miként viselkedsz és a változásban is tud segíteni.

2014. júl. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Senki sem szerencsétlen alapjáraton. :) (szerencsére)

De valóban nagyon negatívak vagyunk. Pacsi, ugyanígy érzem magam ^^

Talán ha kibontakoztatnád az egyéniséged, és egy önkifejezésre alkalmas hobbit találnál magadnak? Amiben levezetheted a negatív érzéseid. Mert ha azok elhagynak, minden sokkal könnyebb, hidd el.

Nem tudom, szereted-e a rock zenét. Jó feszültség levezető. (a metál nekem már durva, de az is sokaknak szolgál e célra:) ) Vagy bármilyen más zene képes könnyíteni rajtad, csak meg kell találnod.

Vagy az is nagyon jó, ha az utadba botlik egy személy, akiben bízhatsz, és támaszod a nehéz időkben. Mert komolyan a magányosság talán az, ami a leginkább kikészít bárkit. Vagyis.. én ezt gondolom :)

Próbáld kiírni magadból a téged nyomasztó bajokkal kapcsolatos meglátásaidat. (Főleg, ha másképp magadban kellene tartanod)

Nekem a pszichológus nem segített, mert nem mentem el egy alkalom után. Tudom, hogy én rontottam itt el, de egyszerűen taszított a gondolata annak, hogy legközelebb is válaszoljak azokra, amiket kérdez. Szóval.. nem mindig válik be.

Ha félsz az emberektől, gondolj bele, hogy mindenki ugyanannyit ér valójában. Ha magadról elhiszed, hogy van benned tartás, akkor máris csökken a félelem. Magabiztosan foglald el a téged megillető helyet. Nem arra gondolok, hogy legyél önkényúr :D.. csak ne hagyd hogy mások elnyomjanak, mert szívesen megtennék. :)

Erőszakold magadba a tényt, hogy önállóan is értékes vagy. Mert az vagy. Van véleményed a dolgokról, ami nem kell hogy mindenkinek tetszen.


Egyébként brutális, hogy hány embernek van ez a problémája, és hogy milyen érzéketlenek vagyunk úgy általánosan. :(

Mondjuk a legtöbb esetben, akit sokan utálnak, az tehet is róla..

És vannak azok, akiket nem utál igazán egy ember sem, max nincs jó véleménye az illetőről, és kész, szimpinek tartják a legtöbben, de nem is ismeri senki. És közben megkattant. Idáig ne juss el :)

Soha ne színlelj, mert nem fogod tudni csinálni a végtelenségig. Közben lehet kényelmes, mert kevés dologgal kell törődnöd.

Remélem nincs is erről szó nálad :)

Hát kb. ezeket gondoltam így elsőre.. nem tudom hogy van-e közötte olyan, amit nem mondtak már el ezerszer. Mert tényleg ált. ezeket válaszolják ha bárkit kérdezel. De ezek közül pár nekem segített valamikor.

Nagyon sok sikert :) !!

2014. júl. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 verus789614 válasza:

Szia , ne vessz el csak azért mert problémáid vannak , tanulj meg vele élni hozd ki belőle a legjobbakat és ahogy említették előttem:keress egy olyan hobbit amit szívesen csinálnál , én imádok olvasni , járj el a hobbidhoz kapcsolódó programokra , pl: Könyv felolvasásokra ,Könyvtárba , vagy zenei fesztiválokra vagy fotó kíállításra, és ezáltal olyan emberek közé kerülsz akik ugyanazt szeretik amit te tehát egy közös vonás , kedj el beszélgetni mutatkozz be , vagy kérd ki a véleményét .mindenkinek van olyan korszaka amiben szerencsétlen volt , nyugi amint magadra találsz és magabiztos leszel el fog múlni.

hallgass zenét , teljesen mindegy milyet ,lehet rock blues pop disco stb. amit csak szeretnél , az emberekkel való kommunikálást meg a kinti világba való visszaemigrálásodat kezd kicsiben, menny ki 10 percre sétálni vagy vedd fel a régi barátaiddal a kapcsolatot ,

DE ez sajnos korunk nagy problémája ,nem vagyunk toleránsabbak , ha bármiben a segítségedre lehetek vagy csak beszélgetni támadt kedved írj rám:verus7899614@gmail.com


Az életet gyorsan sajnos megváltoztatni nem lehet ez egy lassú folyamat ,de kezd el mert megéri. Én is voltam ilyen állapotban amilyenben vagy te most jelen pillanatban , de ez ha teszel érte el fog múlni , ne add fel , jót tesznek még az Őnsegítő könyvek vagy egy ember aki meghallgat , fentebb leírtam az email címemet arra nyugodtan írhatsz , nagyon szívesen beszélgetek veled. . tudom hogy a kirekesztetség és a magányosság az egyedül lét az ezzel járó nyugalom a csend mivel jár.úgyhogy ha szükségét érzed ,akkor nyugodtan :)

Megsúgom neked : már el is kezdted mert nem féltél segítséget kérni , csak így tovább ,bízom benned hogy síkerülni fog!Bízz magadban! (:

2014. aug. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Gyorsan nem tudod, de nekem az segít amikor mozgok valamit, lehet akár futás, biciklizés vagy bármi, az kiegyensúlyozottabbá tesz. Amikor csak tudod, válaszd a gyaloglást és pl. ne helyijáraton utazz. Menj ki néha a természetbe és ott gondolj bele pl. hogy milyen szép az a virág ami mellett elmész, és máris jobb kedved lesz, nálam ez be szokott válni. :)
2014. aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!