Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem használok WC-t, nagyon...

Nem használok WC-t, nagyon gáz dolgokat művelek?

Figyelt kérdés
Sokszor a csapba pisálok, vagy zuhahonyzás közben. És nem szeretek bent kakálni, hanem a kertben szoktam ahova kukorica van nekünk ültetve. Nagyon gáz?
2014. aug. 1. 19:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
Dehogy gáz! Ebben a korban ez a normális!
2014. aug. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%

Minden esetben gusztustalan. Hogy még a kertben szarsz az egy dolog, de a mosdókagylóba hugyozol?

Ez már undorító

2014. aug. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
csatlakozok az előttem szólóhoz
2014. aug. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
és télen nem fagy be a segged? am fiú vagy lány vagy? xD
2014. aug. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Anyád meg takarítson utánad,-hát jól valagon rúgnálak....

A kukoricába meg ne kapálás előtt,vagy szedés előtt brunyálj bele!

2014. aug. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
nincs ezzel baj nem ártassz vele senkinek
2014. aug. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
nincs ezzel semmi baj, legalább gazdag tápanyaggal látod el a kukoricaföldet, nem kell őszi trágyázás a szántás előtt, csak miután végeztél a dolgoddal, ásd el, mint a macskák, mert fertőzésveszély fent áll, meg büdös is lesz. A csapba meg zuhanyzóba csinálni már gázabb, hiszen gondolj arra, hogy utána ott fogsz borotválkozni, fogat mosni, stb. Ez sem higiénikus. Inkább az udvarra járj ki. Régen is ezt csinálták, meg a földekről nem rohangáltak be a pottyantósba, ha rájuk jött a szükség, hanem a bokrokba elintézték a dolgot.
2014. aug. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm első, tudtam hogy valaki engem is megért.


2-3 naponta kimosom a csapot domestosszal, de elárulom semmilyen szag nem terjed, mivel sok vizet iszom és nem sárgát pisilek!


És van aki megissza a vizeletét.

2014. aug. 1. 22:29
 9/19 A kérdező kommentje:
Hát télen csináltam olyat, hogy nejlonzacskóba ürítettem becsomagoltam és kidobtam. Mennyivel másabb ez mintha egy kisbaba pelenkáját dobná ki valaki?
2014. aug. 1. 22:30
 10/19 A kérdező kommentje:
Vagy aki nejlonban szedi fel a amit a kutyája ott hagy és kidobja.
2014. aug. 1. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!