Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gáz, ha babáknak készített...

Gáz, ha babáknak készített dolgokat használok csak?

Figyelt kérdés

Eléggé kinőttem már a baba kort, és még fiú is vagyok ráadásul, de mióta az eszemet tudom, csak baba tusfürdőt, baba szappant használok. Na jó, egyedül nem használok "baba sprayt":D.

Ez gáz szerintetek? Próbáltam mással is, de azok kikezdték, kiszárították a bőröm, nem volt jó érzés. A babáknak való dolgok, meg megnyugtatják a bőröm, meg tisztítják is, csak hát akkor is babáknak van.


Hamarosan osztálykirándulás lesz, több napos, és mivel ez nem egy 5 csillagos hely(a hegyekbe megyünk, ki az isten háta mögé, sátorba fogunk aludni, ha eltünnénk onnan, lehet, hogy fosszíliaként találnának ránk 400 év múlva.:D


Tisztálkodási szereket természetesen magunk kell vinni, de most nem tudom mit csináljak. Ha most veszek egy "felnőtt" tusfürdőt, akkor annyira kiszárad a bőröm, hogy egész nap vakarózni fogok, aztán csalánba kell ugranom, hogy valami indokot találjak rá.

Viszont most komolyan, 10. osztályba egy fiú kirak egy baba tusfürdőt, hát nem az alfa hímet fogja mutatni:D


Ti mit tennétek? Ilyen gyógynövényes tusfürdőkről hallottam, de azokat vagy netről kell rendelni (holnap indulunk, már a drogériai is zárva van az ilyesmikhez), vagy valami patikába. Meg persze, az nem garantálja, hogy az nem kezdi ki a bőröm, pénzt se szeretnék kidobni, és ha reggel megveszem, utána már nyílván táskával vagyok, utána már menni kell a suli elé, ahol felvesz minket a busz, szóval tesztelni csak akkor tudnám, ha tudnék teleportálni.:D


Tanácsotokat várom, előre is kössz annak, aki ezt a hatalmas tömkeleget elolvasta:D



2013. ápr. 17. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
nem. miért lenne? :-) használd, ami jól esik. :-)
2013. ápr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerezz valahonnan egy üres, akármilyen flakont és tedd abba a tusfürdődet. de szerintem nem ciki.
2013. ápr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz a Baba:)

Nem konkrétan csak a babáknak van kitalálva..ha neked az jó,akkor vidd azt:))

2013. ápr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. De amennyit humorizáltál ebben a kevés szövegben, simán rá fogsz valami velőset vágni, ha esetleg szekálnának vele:).
2013. ápr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dehogy is. :) De mivel én is tudom, h milyen gonoszak az emberek, ajánlom, h cseréld ki a flakont egy más tetszőleges tároló eszközre, és abba olyan folyadékot töltesz amilyet csak szeretnél, és senki nem fog leszólni érte! :)
2013. ápr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ez tök jó ötlet! Királyak vagytok. A szüleim tusfürdője már amúgyis kifogyóba van. Megkérem őket, hogy tegyék a maradékot valamibe, amit le lehet zárni:D

Méghogy csak megujjazott terhesek és értelmi fogyatékosok járnak ide:D

Kössz a tippet!

2013. ápr. 17. 19:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Látod, tudod te hogy hova kell jönni a tuti ötletekért. :) Remélem jól fog sikerülni a kirándulásod. :)
2013. ápr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Móka s kacagás a veled való beszélgetés! :)
2013. jún. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De aranyos vagy basszus :D
2015. ápr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!