Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mit kellene...

Milagros:) kérdése:

Szerintetek mit kellene tennem hogy jobban érezzem magam?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 1-2 évben nagyon sok minden összejött és emiatt mostanában gyakran szomorú vagyok.


- A családom egyértelműen a tudtomra adta, hogy az Öcsémet jobban szeretik, mint engem, mert én korán kollégiumba kerültem, ő meg itthon van.

- A gimis "barátaim" sorra eltűntek, megszakadtak a kapcsolatok, az egyetemen pedig nem találtam igazi barátokat csak haverféléket akikkel szünetekben elvagyunk de semmi extra.

- Egyedül lakom

- A párommal is megromlott, ellaposodott a kapcsolaunk, előfordul hogy akkor is magányosnak érzem magam ha épp vele vagyok

- Nagyon szeretem amit tanulok de elbizonytalanodtam hogy vajon tényleg ez e a helyes út számomra

- A hobbiaim sincsenek már, egyedül nincs kedvem semmihez

- Magamba forduló és zárkózott lettem


Nem tudom mit tehetnék hogy újra olyan vidám legyek mint régen, nincs kivel beszélgetnem ezekről és egyedül úgy érzem nem látom át kellőképpen a dolgokat...Ti hogy látjátok?


2014. aug. 2. 20:21
 1/2 anonim válasza:
a pároddal szakíts olyan gyorsan amennyire csak lehetséges és (bár a nemed nem tudjuk) keresd az új szerelmet! mert a leírás alapján ez már nem az :) ha albérletben laksz keress egy veled azonos nemű lakótársat, az mindenképp enyhíti a magányt. próbálj közös programot szervezni a haverjaiddal, ha már egyedül laksz, egy jó házibulira nem hiszem hogy sokan mondanának nemet :) találd fel magad
2014. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így legalább tudsz a tanulásra koncentrálni.
2014. aug. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!