Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kellene tennem hogy...

Mit kellene tennem hogy elfogadjam magamat igy és jól érezzem magam? Hogy magabiztosabb legyek.

Figyelt kérdés
13 éves vagyok,fiú.Nagyon csúnyának tartom magam,semmi nem áll jól,ebbe beletartozik a frizura,öltözködés is.Egyszerűen nem merek még mosolyogni se,mer akkor nagyon ronda vagyok...nem is tudom,...az egész fejem olyan mint egy nagy labda...egész nap a szobában ülök,egész nap szomorú vagyok a kislányos arcom miatt! mit tegyek hogy elfogadjam magyam?
2009. júl. 7. 11:37
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
mindig amikor már kezdek lenyugodni...kicsit jobban érezni magam,akkor mindig a tükörbe nézek,eszembe jut a csúnyaságom akkor mindig elszomorodakl. igazából nem érdekel másnak a véleménye,hanem a sajátom érdekel,DE AZ MEGŐRIT!
2009. júl. 7. 11:40
 2/15 A kérdező kommentje:
és mindig másokat hasonlitok össze magammal,és mindig én esek ki csúnyábbnak. és ez mindig a fejemben van,mindig erre gondolok...............
2009. júl. 7. 11:53
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem túldramatizálod a helyzetet! Biztosan van olyan, akinek tetszel, még ha nem is tudsz erről. Mindenki olyan, amilyen ALAPadottságokkal SZÜLETIK. Ehhez hozzájön, hogy milyen frizurát, öltözködést stb. választ és képvisel. Próbálj ki különféle ruhadarabokat, stílust akár unaloműzésként. Foglald el magadat és nem jut eszedbe ez a butaság. Ne legyen az önbizalmad ennyire alacsony!
2009. júl. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
könnyű azt mondani. tudok sok lányról akinek tetszek, DE ÉN MAGAMNAK AKAROK TETSZENI AKKOR LESZEK ELÉGEDETT.
2009. júl. 7. 11:59
 5/15 anonim ***** válasza:

Óóóó a tini kor ezzel jár.

Ilyenkor sokan gondolkoznak ilyenen, de ne tedd! Bele fogsz őrülni tényleg!

Én se vagyok szép (kövér leányzó vagyok), de boldogan élek, mert nem a külső a fontos! Vannak barátaim, van párkapcsolatom, és jól érzem magam!

Ne törődj ezzel, amit tudsz hozz ki magadból, neten keress olyan fiúkat, akik hasonlóan néznek ki, mint te, és talán ötletet is meríthetsz, mivel tedd jobbá magad, ami neked megfelelő! De ne csak ezzel foglalkozz, fiatal vagy még, hogy otthon legyél emiatt!


20/L

2009. júl. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdezd meg a haverjaidat, mit változtass magadon. Kísérletezz, változtasd meg a frizurádat, az öltözködésedet stb.
2009. júl. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nincs igaz haverom
2009. júl. 7. 12:08
 8/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy ki a helyes, a szép, ki a kevésbé helyes, abszolút nem általános. Kinek ez, kinek az az srác, lány, férfi, nő tetszik. Sok embert pedig nem is a külső érdekli, hanem a pozitív belső tulajdonságok. Egyik híres dél-amerikai színésznő (nem jut eszembe a neve) azt nyilatkozta, megkérdezték tőle, miért voltak neki nem annyira jóképű férjei? Válasza: mert őt nem a külső érdekli, a férjei voltak kövérek, soványak, szerinte a legjobb férfi olyan, mint a medve :-)) Ha nincs igazi haverod, nézd meg a többi srácot, milyen a külsejük. Nem hiszem, hogy sokkal különben néznének ki nálad!
2009. júl. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Van magadról kép?
2009. júl. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
van,nem merem feltenni mert sok számomra nem kedves személyről tudok hogy böngészi az oldalt. amugy meg bele szeretnék nyugodni,a saját véleményem érdekel
2009. júl. 7. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!