Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azt hiszem félek a magas...

Azt hiszem félek a magas épületektől, ez igaz?

Figyelt kérdés
Nem nagyon voltam még nagyon magas épület közelébe, de álmaim vannak róla hogy félek lenni közellétükbe, (nem attól félek hogy rám dűl, bár ez sem biztos) hiszen még élőbe amit láttam legmagasabb épületet az is csak egy 194 méteres kékestető kilátó volt. Arra még fel mertem nézni, de egy empire state buildinget (durvább esetbe Burdzs Khalifát) nem tudom hogy eltudnék e viselni. Ez csak egy álom, vagy tényleg létezik ilyen?
2014. aug. 3. 14:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és nincs tériszonyom
2014. aug. 3. 14:54
 2/3 Lollye válasza:
Az álmok gyakran csalókák. Ha a kékesitől nem ilyedtél meg akkor miért félsz a többitől? Lehet csak az álmodban félsz, nézd meg a valóságban mi a helyzet
2014. aug. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, szerintem azért mert az fele annyi kb mint az empire state building, és ha kétszer akkora lenne a kilátó akkor lehet meredek lenne :/, bár lehet hogy tényleg igazad van az álmok cdsalókák, de állítólag létezik egy ilyen fóbia (Batophobia) és tudom hogy ez egy gyengébb fóbia mint pl a klausztrofóbia. Ezt a fóbiát tuti le lehet küzdeni. Bármi vigasztaló válasz jó jönne pls. Köszönöm a választ neked és továbbiakat is várok szeretettel
2014. aug. 4. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!