Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Olyan munkád van amit szeretsz...

Olyan munkád van amit szeretsz? Ha nem akkor miért nem?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szeretem a munkámat annak ellenére, hogy nem a tanulmányaimnak megfelelő munkakörben dolgozom, bár válogatási lehetőségem nem volt, ez jött, ezt kellett elfogadni, de ehhez nagyban hozzájárul, hogy nagyon jók a kollégák, szóval egy jó darabig nem is szeretnék váltani, csak ez nem rajtam múlik.
2010. jan. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én nem szeretem az enyémet mert nagyon fárasztó!!! Meg logikátlan!!! De hála "Istenek" hogy 19 vagyok és utolsó éves de hogy én egy percet sem fogok benne maradni az is biztos!
2010. jan. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem közel sem oylan munkám van igazádból nem a munkával van baj mert az egy dolog hanem az alulfizetettséggel, és hogy MIért?


Hát azért mert az aluliskolázott őseimnek sem nyílt ki időben a szemük meg nekem sem tizenakaárhányévesen,


Az Iskolában meg átvertek és én is csak egy szám voltam a sok közül a statisztikájukban aki után felvették az államtól a támogatást mint tanuló után...



Eredmény: Kitanultam Évek alatt oylan szakmákat amik nem is léteznek, vagy már akkor leáldozóban voltak amikor tanultam őket így akármelyikben is dolgozok meg van húzva a havi 100 ezer forintos fizetés aztán se előre se hátra ha fejen állok is...


Olyan érzés ez leginkább mintha egy ketrecben tartanák az embert ami egyre szűkebb lesz....


Gimnáziumba kellett volna mennem és utánna egyetemre lediplomázni de még talán nem késő...


Tavasszal akarok újraérettségizni...



27F

2010. jan. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!