Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki az akit a legjobban szerets...

Ki az akit a legjobban szeretsz vagy szerettél?

Figyelt kérdés
De nem rokonod és nem a párod.Egy barát,vagy csak egy szimpla ember akihez nem sok közöd van,nem mondod barátnak még is nagyon szereted...mint embert.Akit magáért szeretsz.
2011. aug. 8. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőm. Felnézek rá, tisztelem, és mindennél fontosabb számomra, mert Ő egy olyan ember, ami ritka kincs. Ott van még az Ő régi legjobb barátja, és nagy szerelme, de sajnos Ő meghalt. Amiket mesélt róla a barátnőm, hihetetlenül jó ember volt, és Őt is annyira tisztelem, annyira felnézek rá, mint a legjobb barátnőmre.
2011. aug. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Magamat, de tényleg. Nem tudom, egyszerűen nem tudok másokat szeretni, nekem ez olyan furcsa látni is, hogy emberek szeretik EGYMÁST. Én csak úgy elvagyok mindenkivel, jól érzem magam, de nem szeretek senkit.
2011. aug. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
A legjobb barátnőmet.Nagyon szeretem,tisztelem,úgy ahogy van.Mindent el tudok mondani neki és mindenben számíthatok rá,de ez kölcsönös.El sem tudom képzelni az életem nélküle.
2011. aug. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Második.Úgy írtad mintha boldog lennél.De ha igaz amit írtál nagyon nagyon sajnállak.Nekem szeretet nélkül az élet olyan mint az ég csillagok nélkül...üres,kopár,fekete.
2011. aug. 8. 21:41
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én boldog vagyok, szóval nem érzem üresnek az életem vagy ilyesmi, tehát nem vágyom rá hogy szeressek valakit, vagy engem szeressen valaki. Amúgy úgy látom, általában akik szeretnek gyakrabban boldogtalanabbak, pl anyukám szokta mondani hogy én folyton megbántom őt. Engem kb. lehetetlen megbántani, szóval nem értem amikor a szememre veti ezt meg azt, csak nézek hogy ezen mi esett neki rosszul vajon.

De a lényeg hogy nem, nem vagyok boldogtalan egyáltalán, nem arról van szó hogy rosszul érezném magamat emberek között / mellett, csak annyi hogy nem kötődök senkihez, és talán emiatt egy idő után (ahelyett hogy jobban megkedvelném őket, legalábbis úgy vettem észre hogy az idő jobban összehozza az embereket) megunom őket, olyankor új társaság után nézek ha épp olyan kedvem van, és ennyi.

Mindegy, csak azért írtam, mert felesleges sajnálni vagy bármi, nem vagyok én féltékeny vagy irigy az "átlagemberekre" egyáltalán, csak nem értem őket.

2011. aug. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én pedig téged nem értelek meg könnyen (: dehát végülis válaszoltál a kérdésemre is és ki is fejtetted a dolgot szóval ha neked így jó akkor nem itélkezek (:
2011. aug. 9. 01:11
 7/9 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőmet, aki sajnos az ország màsik felében él, de ez nem akadály. Rajta kívül nem is nagyon vannak barátaim. Ő a lelkitársam, olyan mintha az ikertestvérem lenne... Nagyon sokat jelent nekem, és ezért szeretem őt.
2011. aug. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy bárkit akit igazán szerettem, egyoldalú volt, és egyedül maradtam. Már csak magamra számíthatok.
2012. ápr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Michael Jacksont.

Azért, mert Ő a példaképem, Teréz anya mellett. Az a hatalmas ártatlan szeretet, ami benne van, az az erő, kitartas, az lenyűgöző. Biztonság érzetet ad a puszta kinézete, vagy a hangja, ahogy beszél. Elég belenéznem a szemébe egy képen, és rájövök, hogy van értelme az életnek.

Ezt az emberek nem szokták megerteni, és elkönyvelik fanatikus rajongásnak, pedig ez több annál.

Amit Ő adott nekem, az én magam vagyok, mert miatta vagyok olyan, amilyen.

Remelem érthető.

2017. jan. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!