Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az amitől mindenki más...

Mi az amitől mindenki más több mint én?

Figyelt kérdés

Nyilván, nem ismertek, így erre nehezen is tudnátok válaszolni, de egyszerűen képtelen vagyok rájönni arra, hogy lassan 21 éves létemre miért nem sikerült találnom barátnőt.

Nem mondanám magam okosnak, ugyanakkor butának sem, 4 hónapja járok edzőterembe, próbálok a külsőmön is változtatni, de talán azért előtte sem voltam annyira ronda. Megbízhatónak, figyelmesnek mondanám magam a visszajelzések alapján, és ez úgy gondolom, tényleg így is van, és tulajdonképpen én nem akarok semmi mást csak végre szeretni és szeretve lenni. Nem nyavalyogni akarok, de tudom ez egy kicsit az, azonban kifogytam az ötletekből, egyszerűen nem értem miért nem sikerül nekem semmi, semmi nem jó, folyamatosan rossz kedvem van...


2014. aug. 8. 10:46
 1/10 anonim válasza:
Pedig itt ilyenek a legtöbben.Majd ők is mindjárt jönnek.Tanuld meg nem ez az élet.
2014. aug. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Az utolsó mondatoddal van a baj... ...azaz rossz a hozzáállásod!
2014. aug. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
41%

Ha rossz a kedved, tapsolj nagyokat (tips taps)

Ha rossz a kedved, tapsolj nagyokat (taps taps)

Ha köztünk vagy és rossz a kedved, másoknak is mutasd ezt meg,

Ha rossz a kedved, tapsolj egy nagyot (taps taps)

2014. aug. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnád, hogy hány lány várja, hogy végre észrevegyék, vagy valaki ne rázza le őket! Csak türelmesnek kell lenned. Én a helyedben eljárnék valamilyen csapatos sportra, ahol vannak lányok is, a sport eleve feldob (tudom jársz edzeni, de az nem ugyanaz), és ismerkedhetsz is. Szerintem interneten ismerkedni sem szégyen, csak fel kell készülni rá, hogy rengeteg visszautasításban van része az embernek.
2014. aug. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem bunkóságból kérdem, de ez miért a szexualitás témakörben van? Miért nem ismerkedés, párkapcsolatok vagy randizás?

Persze, a szexualitás fontos alappillér egy kapcsolatban, de így elég hiteltelenné válik az, hogy "tulajdonképpen én nem akarok semmi mást csak végre szeretni és szeretve lenni. "

Nem inkább szexelni akarsz végre ?

Na mindegy..

A leírásod alapján nincs veled különösebb probléma. Olyan helyeken és olyan témában ismerkedj, ami téged is érdekel. Szóval ha nem vagy bulizós, akkor ne szórakozó helyen akarj ismerkedni.

És ismerj meg új embereket, ne csak arra fókuszálj, hogy ki lehet az esetleges párkapcsolatod alanya, mert akkor csomó embert kizársz.

ÉS ne gondold magadról, hogy kevesebb vagy másoknál.

2014. aug. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, az a legnagyobb problémám, hogy amikor tényleg odaálltam a dolgok mellé, félre lettem dobva mindenféle indok nélkül.

A témát pedig tök őszintén nem is néztem, az egyébbe akartam írni, eltévesztettem, igazad van 5-ös!

Tudom hogy sablon szöveg, de ha találnék egy olyan lányt, aki tetszik minden tekintetben (nem vagyok válogatós de nyilván kell hogy külsőre is vonzónak találjak valakit) és érzem a ragaszkodását, nagyon megbecsülném. Talán majd.. Köszi még egyszer!

2014. aug. 8. 12:42
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd lesz. Ha rossz kedved van, az kiül a személyiségedre, meglátszik. Az nem vonzza a nőket. Ne gondolj erre. Egy barátom sokat mondogatta magában, hogy szerencsés ember, és többször talált pénzt. Te azt mondogatod magadban, hogy soha nem sikerül semmi. Pedig teljesen rendben vagy, leírásod alapján. Mondogasd, képzeld el, hogy szeretnivaló ember vagy, neked is lesz egy kedves barátnőd. Ne a rosszra koncentrálj.
2014. aug. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2014. aug. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2 dolog jutott eszembe, a részletek ismerete nélkül:

Olyan szekér után szaladgálsz, ami nem vesz fel.

Keveset próbálkoztál.

2014. okt. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy régi kérdés,de te nem egy másik énem vagy? :D
2017. máj. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!