Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az hogy ha ordibálna...

Miért van az hogy ha ordibálnak velem akkor elsírom magam, de ha megütnek nem érzek semmi ilyen dolgot? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
Ma is ordibáltak velem az osztálytársaim. De előtte megütöttek. Engem ez nem érdekelt, de amikor ordibáltak velem akkor eltört a mécses. ez mitől lehet?
2010. jan. 13. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert a lelki "terror" olykor keményebb lehet mint a fizikai. Velem is van néha ilyen.
2010. jan. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ha a talpadra állnál és megvédenéd a becsületed, akkor nem ordibálnának veled és nem törne el a mécses.

Amúgy túl érzékeny vagy. Én is ilyen vagyok. Ahogy elkezdenek velem kiabálni elsírom magam. Viszont ha megütnének nem érezném meg. Picit durva kamasz korom volt, kaptam is anyámtól, mégsem fájt. De ahogy kiabált velem, áhh megindult az árvíz.. :D

2010. jan. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha elvernek a sebek hamar begyógyulnak de ha lelkileg bántalmaznak az talán soha.

Totál ez vagyok én.

Ahogy az előttem szólok is úgy én is hasonló cipőben járok...

2010. jan. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csak akkor sírom el magam, ha apám ordibál velem.. egyébként nem.
2010. jan. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szintén ha apum ordibál velem akkor én is bőgök de lehet ha más is akkor is :D :$
2010. júl. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!