Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ilyen durvák az emberek?

Miért ilyen durvák az emberek?

Figyelt kérdés
Aki nem tiporja el a másikat, azt már kihasználhatónak, gyenge jelleműnek, lekiabállhatónak, irányíthatónak. Tartják. Felsőbrendűség, én vagyok az Isten, nekem lehet csak igazam. Jobbára ilyenek az emberek. Aki nem ilyen az mit tehet a mai világban,
2014. aug. 15. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert ide fejlődött ez a mocskos világ.
2014. aug. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

pl nem kell mindenbe a rosszat látni

kerüld ezeket az embereket és kész

2014. aug. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ebben van valami igazság, de azért még maradtak normális emberek.
2014. aug. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"azért még maradtak normális emberek."

Remélem.

A mai nap története.

Kimentem a piacra, az árus félreállított, hogy sokat vásároltam, nem ér rá ezt lemérni. ( Két szatyorba belefért.)

Hazafelé biciklin egy kan cigány teker mellém, és nagyon durván elkezdet " udvarolni" Most nagyon szépen fogalmaztam a helyzethez képest. Lekanyarodásra se adott lehetőséget. Elkezdtem tekerni ezerrel, ő is. Hirtelen lefékeztem, és megfordultam. szerencsére nemkövetet tovább.

Áruháznál nem volt százasom, a bevásárló kocsiba. Ki üresen visszavitte, megkértem, hogy cseréljünk. Lekiabált, kiakadt, minősíthetetlenül beszélt, hogy ezt hogy képzelem.

Áruházban egyenesen megyek egy gyerek, elém szalad, az anyja lekiabál, hogy elütöm a gyerekét.

Elég volt ebből a mai napból.

Hol vannak a jólelkű segítőkész emberek?

2014. aug. 15. 17:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg sok lehetett egy napra. :/ tényleg durva.

Az emberek rohannak és sokan önzőek is sajnos.

2014. aug. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ma láttam:

Egy fiatal lány megállt az autójával, hogy elengedje a gyalogosokat, egy öregember meg felé ment és szidta. Nem tudom, az ilyeneknek mi van a fejében... Káposztalé ész helyett..

2014. aug. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!