Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mi különbözteti...

Szerintetek mi különbözteti meg az embert az állattól?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Komoly kérdéseket kérek, mivel egy cikket írok erről és előtte kíváncsi lennék egynéhány véleményre!


Köszi szépen!


2010. jan. 14. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:

tudatosság

(néha látszólagos csak)

2010. jan. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem csak a fejlettség/"értelem"
2010. jan. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Az ember abban különbözik a többi állattól,hogy próbálja megtalálni és megérteni Istent.
2010. jan. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ember tulajdonképpen az egyetlen kártevő.Képtelen harmóniában élni a Természettel.
2010. jan. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
csak annyiban különbözünk hogy mi elkezdtünk fejlödni...most képzeld el lehet hogy ha csak egy kis esemény nem ugy alakul ahogy alakult nem gépelnék itt:D szoval szerintem végülis nagyjábol semmi az oké hogy fejlettebbek vagyunk érzelmileg és értelmileg de ha máshogy alakul lehet hogy a farkasok fejlödtek volna ilyen lényekké(: (meg mi tudunk késselvillával enni:)
2010. jan. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy sokkal h*lyébbek, önzőbbek, gonoszabbak, butábbak mint az állatok. Szánszándékkal pusztítják a környezetet, és kínozzák az állatokat!

Elvileg éntudatuk van meg egyéb dolgokban is feljettebbek, de szerintem ez semmi nem jelent ahhoz képest amilyen szemét dolgokat csinálnak!

2010. jan. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek gondolkodnak, az állatok pedig az ösztöneikre hallgatnak.Ők megpróbálnak harmóniában éllni a természettel,de az ember nem hagyja...
2010. jan. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A közgazdaságtan szerint a méltányos csere. De az is az előrelátáson alapszik, Szóval szerintem a következtetés, az előre gondolkodás, spekuláció képessége.
2010. jan. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!