Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » SEGÍTSETEK! Eladjam a régóta...

SEGÍTSETEK! Eladjam a régóta gyűjtögetett szalvétáimat vagy sem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Feltettem az interneten az OLX-re már kb. 2-3 generáción át gyűjtögetett szalvétáimat! Nagyon szép és különleges darabok vannak benne! Körülbelül 1000 db lehet és 5000 Ft-ért van fent. Már akadt rá vevő, meg is beszéltük, hogy hétfőn feladom utánvételesen. Azonban ahogy most csomagoltam be őket a dobozba meglágyult a szívem és sajnálom őket más kezébe adni, viszont tudom, hogy nálam is csak a sarokban áll bedobozolva. A vevő a kislányának veszi, most kezdett el gyűjtögetni. Mit csináljak? Elküldjem vagy hagyjam meg? Egyébként az utánvétel biztonságos? Nem lesz baja a szalvétáknak? Tanácsokat várok! Köszönöm szépen aki válaszol!

2014. aug. 17. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem adnám el a helyedben, hisz évek óta gyűjtögeted, évek múlva biztos jó lesz őket "visszanézni". Ne hogy utána megbánd.

A kislányának vesz 1000 db-ot? Nem az a lényeg hogy mindenkinek magától kell gyűjtenie, na de mindegy..

2014. aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Doruss ***** válasza:

Neked kell eldönteni. Az utánvétel biztonságos szerintem.

Abba gondolj bele, hogy el tudod-e engedni. Ha tényleg több generációs meg minden... Megértem, hogy kötődsz hozzá.

Ha fölöslegesnek érzed, persze föladhatod, de akkor muszáj lesz elengedned és úgy fölfogni, hogy "ezek csak szalvéták", nem szabad megbánnod, ha megteszed. Mérlegeld, hogy mennyit ér neked és mennyit érhet másnak.

2014. aug. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én biztos hogy nem adnám el!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. aug. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!