Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megcsináltam a jég és só...

Megcsináltam a jég és só kihívást. Szerintetek lehet bajom?

Figyelt kérdés
körülbelül 3-4 napja csináltam meg a só és jég challenget, és felhólyagosodott a bőröm. nem fáj nagyon meg semmi, csak hólyagos, meg kicsit piros. Ugye nem lesz bajom tőle? Kérlek olyan írjon aki ért ilyenekhez vagy tudja mit lehet csinálni vele.

#kihívás #jég és só
2014. aug. 17. 21:46
 1/2 Srapnel ***** válasza:
Fagyási sérülést szenvedtél. 3-4 nappal utána csak várhatsz, egyszerű, steril gézes fedőkötést rakj rá, ha a hólyagok kifakadnak. Vagy akár most is, hogy ne fakadjanak ki. Egyébként pedig pihentesd és kíméld (ne dörzsöld) és ne kenegesd semmivel sem. Ha nagy felületen van, akkor fordulj orvoshoz. Ha nincs szerencséd, akkor heges marad.
2014. aug. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, én is utána jártam a dolognak, pontosabban másodfokú fagyási sérülést szenvedtem. Szerencsémre kis területen, azaz 1 jégkockányi helyen. Köszönöm még egyszer a válaszodat :)
2014. aug. 18. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!