Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Megcsináltam a só és jég...

Attila622 kérdése:

Megcsináltam a só és jég kihívást 2 hete. Utána le volt fagyva a kezemnek 1 része meleg/forró vizet engedtem rá. (elvileg nem szabadott volna) És azon a helyen ahol meg volt fagyva utána piros volt és fájt. Többi lent?

Figyelt kérdés
Most meg már valami fehér folyadék van a bőröm felső rétege alatt (ahol régebben piros volt). Ezzel mit lehet csinálni ki lehet nyomni?

2014. jún. 27. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Menjél már el orvoshoz és kérjél rá TISZTESSÉGES sebkezelést, mielőtt befertőződik és lerohad a kezed...
2014. jún. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nagy hülyeséget csináltál, erről a kihívásról pedig nem is hallottam még.

Termikus baleset ért->fagyás.

A fagyási és égési sérüléseknél vannak fokozatok.

A fagyásnál is elsőfokúnál kipirosodik a bőr, vagy kékes-lilás színű lesz. A magasabb fokúnál pedig megjelennek a bullák (gennyes, zavaros váladék a hólyagban).

Menj el orvoshoz. Addig pedig steril fedőkötést tegyél rá és fertőtlenítsd le!

2014. jún. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És az lehetséges h anyám ne tudja meg?
2014. jún. 27. 19:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jún. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De. Ha elmúltál 14, egyedül is mehetsz orvoshoz.
2014. jún. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ma elkezdett lehámlani a bőr ahol fehér volt és nincsis alatta semmi fehér "folyadék" és ahol lehámlott ott teljesen normális bőr van. Még mindog el kéne menni orvoshoz? már 17 napja csináltam meg (2 hét 3 nap).
2014. jún. 29. 22:27
 7/9 tmatel válasza:
szerintem nem
2014. júl. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Te nagy barom vagy cukikám!:)
2014. júl. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 23t6wh válasza:
Ne aggodj en is voltam olyan eszes hogy megcsinaltam!! Elmentem este a gyerek ugyeletre!! Aztmondta az orvos hogy elfog tunni kenjem dermazin kenoccsel !! Kiiratas nelkul is lehet venni!!! Aztmondta nezessemmeg azert a börklinikan!!! Bekentek! Gézt tettek ra!! Befasliztak es azt mondtak minden nap egyszer kossem at!! Es egesznap legyen rajta!! Amig lenem hamlik az a bor ami bebarnult ugymond!! Utana pedig ha levalt nagyon vigyazz ra!!! Ne erje nagyon a nap mert akkor az a resz megint bebarnul ! Aztan kifakul megint!! Csak nem egeszseges!! De egyebkent eltunik!!! Csak Tisztessegesen kend! Es baromsag hogy lerohad a kezed!!! Csak annyi hogy lefagyasztottad a kezed xdddd
2015. aug. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!