Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elégedett vagy az életeddel?

Elégedett vagy az életeddel?

Figyelt kérdés

Én igen! Annyi ember van aki panaszkodik, és boldogtalan! Van még ember aki elégedett és boldog?!

Én az vagyok! Kezembe vettem a saját életem irányítását, és boldog vagyok.

Te elégedett vagy az életeddel?

23/L



2014. aug. 19. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Aha. Bár van diákhitelem és lényegében nagyon kevés tulajdonom van, mégis mondhatni, hogy elégedett vagyok. Azt csinálom, amit szeretek és vannak emberek is mellettem, akik segítenek. Mindent összevetve nem panaszkodom.
2014. aug. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha megnézem hol voltam egy évvel ezelőtt és hol vagyok most, ahhoz képest igencsak elégedett lehetek. Persze még nincs minden a helyén de panaszra nincs okom. Vannak körülöttem olyan emberek akik nagyon sokat segítettek, sikerült olyan helyre kerülni ahol azzal foglalkozhatok amit szeretek. Összességében jól alakultak a dolgok.
2014. aug. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen egyedül attól kapok agyvérzést h mások nem értik h én boldog vagyok szinglin.

Mindig nekem kell magyarázkodni mint ha valami háborús bűnös lennék v mi, kész agyrém.


Egyébként azt csinálok amit akarok, szabad vagyok és ez király.

2014. aug. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem
2014. aug. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A média neked is átmosta az agyad.
2014. aug. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó! Miért gondolod így? Kifejtenéd, mi a bajod?
2014. aug. 20. 21:15
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös, ponthogy nem, mert a médiának valamiért az a célja hogy nyomorult csórónak érezzük magunkat.
2015. febr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!