Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elégedett vagy a jelenlegi...

Elégedett vagy a jelenlegi életeddel?

Figyelt kérdés
Min változtatnál benne?Vagy mit csinálnál másképp?

2012. szept. 2. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen! (bár jobb mindig lehetne - de tudod, rosszabb is)


Nem lennék ennyire rendes, korrekt, segítőkész ember... de mivel ilyen az egész család, akarva-akaratlanul nem tudok mit csinálni...

2012. szept. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
És szerény is :D
2012. szept. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Remélem nem nekem címezted, előző... mert ha igen, akkor hiába beszélsz, szót nem tudsz rólam (szerencsére)...


A "felvágás" nem ilyen tulajdonságokkal kezdődne, én szerintem... dehát embere válogatja... az meg megint más kérdés, hogy tudom nagyon jól mennyi mindenben segítettem akár idegen embereken/embereknek, akár családban ha volt rá lehetőségem, és ezernyi hasonló dolog.. de látod, ítélkezni a legkönnyebb.

2012. szept. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én alapjáraton meg vagyok elégedve, komolyabb dolgokon nem változtatnék csak esetleg apróságokon (pl saját kertes ház stb.)
2012. szept. 3. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem
2012. szept. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nagyon jó életem van. Elégedett vagyok vele jelenleg.

Később jöhetnek rossz napok, jó napok.

Én sok mindent változtattam, és az életemet jobbá tettem.

Pedig csak 16 éves vagyok. Mondok egy példát. Én 10.-es vagyok, és a 9.-es gólyákkal kellet foglalkoznom. És az egész társaságot a tanárok elvitték étterembe pizzázni. Ebédre. :) [...]

Ha valaki nem elégedett az életével, tanácsot kér írjon. :)

2012. szept. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!