Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meg lehet találni egy régi...

Zenon kérdése:

Meg lehet találni egy régi ismerőst, ha sem a telefonszámát, sem a pontos lakcímét nem tudom?

Figyelt kérdés

Tudjátok,gimiben volt egy nagyon jó barátom.Padtársak voltunk 4 éven át, sokat elhülyéskedtünk,beszélgettünk,nekem ő volt a legjobb barátom,az egyetlen az egész osztályban.

Vele mindenről el lehetett beszélgetni,nagyon hasonló volt a gondolkodásunk,a többiekkel valahogy nem tudtam közös nevezőre jutni.Egy dolog volt,amiben mások voltunk,a vallás.Jehovás volt,én pedig ateista.De mindig meghallgattam,amit mondott,sokat mesélt róluk.Annyira nem érdekelt,sokszor ellentmondásosnak találtam,de nem akartam megbántani.A barátom volt.Aztán 4. év végén nagyon megbántottam.Behozott egy videokazettát egyik órára,ami Jehováról szólt,és bibliai időkről.Az egész nagyon elvakultnak hatott,én pedig nem bírtam megállni,és kigúnyoltam.Tudom,szemétség volt.Nem szólt semmit,de megsértődött rám,és ettől kezdve távolságtartó volt velem.

Már 2 éve,hogy vége a sulinak,azóta nem láttam,nem tudok róla.Annyit tudok,hogy Fegyverneken lakik,és Törökszentmiklósra járt a Jehovásokhoz.Hogyan találhatnám meg,hogy bocsánatot kérhessek tőle,mert azóta is gyötör a lelkiismeretem.Nem akarom,hogy így végződjön ez a barátság,ne így emlékezzen rám!Azért szeretném még utoljára felkeresni,hogy bocsánatot kérjek tőle.Nincs se myvip-en,se iwiw-en,nem tudom az e-mail címét.Mit tehetnék,hogy megtaláljam?Van a jehovásoknak iskolája Magyarországon?Mert utoljára azt mondta,ha végez a sulival,valami iskolába fog járni,az ő sulijukba.

Kérlek,segítsetek!(Elnézést,hogy ilyen hosszan írtam.)


2010. jan. 16. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
közösségi oldalon. iwiw. rowiw. poznanici. myvip. meg amik vannak
2010. jan. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Telefonkönyv? Talán benne van (nem csak vezetékes telefonra lehet keresni, itt a neten is van T-mobile stb). Vagy ha ő nem, esetleg a szülei benne vannak.

Ha ez sem segít, felhívhatod a tudakozót, hátha ott adnak információt. Esetleg ott kérdezhetsz a Jehova iskoláról. Vagy végső esetben elmész Fegyvernekre és megkérdezed, hogy elnézést, nem tudja, hogy laknak X-ék?

2010. jan. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2010. jan. 17. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!