Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szokjak le a nagyképűsé...

Hogyan szokjak le a nagyképűségemről? Sok ismerőst elvesztettem e-miatt, társaságban kioktatok mindenkit, később rájövök, milyen undorítóan viselkedtem.

Figyelt kérdés
2009. febr. 8. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez már egy nagyon jó út arra hogy leszokj, hogy felismerted, szerintem egy embernek nem nehéz leszokni a hibájárol, sokkal nehezebb felismerni azt. Miután a társaagot elhagytad gondold végig hogy viselkedtél, ha benned van az érzés nagyképüsködni akarsz akkor inkább ne szólalj meg maradj csendben és gondold át mit akartál volna mondani.
2009. febr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Valóban,ha már felismerted azt,hogy nagyképű vagy,akkor már jó úton jársz.Próbálj a válaszaid előtt legalább 5-ig számolni!
2009. febr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!