Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha be mek első nap suliba...

Ha be mek első nap suliba hogy köszönjek az új osztálytársaimnak?

Figyelt kérdés

14/F

Fiúkkal kézfogás/puszi lányoknál is puszi? vagy csak simán hangosan? vagy mi? nálatok hogyan volt?


2014. aug. 29. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Amikó' én iskolába jártam, még nem mekegtünk, mint te. Mi az a mek?

Ha ez neked gondot okoz, akkor valami szellemi fogyatékosok iskolájába jársz. Jól gondolom?

Elképesztő!

2014. aug. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
o_O uhm hát én nem nagyon puszilkodnék első nap... max. egy sziasztok majd úgyis bemutatkoztok egymásnak az elején majd másnap kezelhetsz a fiúkkal
2014. aug. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első bocs hogy tisztára gátlásos vagyok és nincs egy k*baszott barátom se és nem vágom hogy van ez.

Egyébként átlagon felüli suli nem gengszter képző

2014. aug. 29. 21:37
 4/11 anonim ***** válasza:
És Te fiúkkal akarsz puszilkodni? Olyan melegnek fognak nézni hogy egy álltó helyedben teljes fogászati beavatkozáson esel át.
2014. aug. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
a puszilkodast hagyd! nem is ertem, hogyan jutott ez eszedbe. a fiuk furcsan neznenek rad, talan cikiznenek is (mar elso nap!), a lanyok pedig... naa. :D ki tudja, mi lenne ott. a kezfogast nem tudom. a fiuk sokszor kezet fognak az osztalyban... meg mindig furcsa ezt latnom. koszonni egyszeruen hello vagy sziasztok. en mindig hellozni szoktam :D
2014. aug. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Manapság sok fiú úgy köszön hogy kézfogás és puszi. Azért kérdeztem. tehát csak simán köszönjek szóba?

Nagyon rá vagyok görcsölve hogy nemfognak elfogadni a külsőm miatt stb stb nagyon félek :/

2014. aug. 29. 22:25
 7/11 anonim válasza:
wtf?? fiuk puszival koszonnek??? miota? :O igen, csak koszonj szoban. a lenyeg, hogy ne parazz, felesleges emiatt gorcsolnod. :) eloszor en is feltem egy kicsit, de aztan rajottem, hogy semmi ertelme nem volt. megiteles kulso alapjan nagy baromsag, elfogadniuk sem kell. senkinek ne akarj megfelelni.
2014. aug. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a fiús puszilkodás egy újabb "páwa" szokás lehet. Amúgy is olyan elfajzottak, simán kinézem belőlük. De te azért ne úgy indítsál első nap, hogy lesmárolod az egész osztályt!


Amúgy hogyan köszönjél? Sziasztok. Bemutatkozásnál illik kezet fogni, de szerintem a ti korotokban még akár el is maradhat.

2014. aug. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
értem. és bemutatkozásnál mit mondjak magamról? nincs semmilyen hobbim se semmi..
2014. aug. 30. 08:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Csááá parasztok!-ez lesz a tökéletes. :)
2014. aug. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!