Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért élünk ha egyszer úgyis...

LemonDrink kérdése:

Mért élünk ha egyszer úgyis meghalunk?

Figyelt kérdés

Akarom mondani miért éljek nyomorban?

Miért várjam a saját halálom?

Nem történt soha semmi jó velem.

Akár most is öngyilkos tudnék lenni!

Nem félek,legalább nem fogok szenvedni mint most

1 emberrel kevesebb, lese szarja senki

nem is tudom miért írok ide talán azért hogy ki írjam magam utoljára :) Szeretlek családom



2014. aug. 31. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Miert eszel ha újra éhes leszel ?

Miert WC-zel ha újra wc-zel ?


Barátom az élet egy relytély mindenki aszt hiszi a vílágban több a rossz mint a jó ez nem igaz csak jól oda kell figyelni és ha így fogod fell akkor semmi ertelme harcolj azert amidvan és akarj többet találj barátnőt éld az életed legyen természetes halálod! ha meghal többen is sírni fognak erted többen mint golndolnád de egy idő műlva ellfelejtenek de ez természetes hisz én is így fogok meghalni vagy ha nem egy balesetben ki tudja ? De így nem foghatod fell az életed érj ell egy célt csak egyet és hiddel nem lesz többet ilyen bajod hisz ha tallálasz egy barátnőt meg változik minden véleményed!


Igaz engem ez nem zavar a te életed tegyél erte valamit!

2014. aug. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Barátom mellő lőttél.

neked olyan az életed amilyen

akkor már mindenkié olyan legyen?

te sikeres lehetsz

nem élsz nyomorban mint én

VAN BARÁTNŐM 2 ÉV 4 HÓNAPJA VELE VAGYOK - de őt is itt hagynám :((( nyomorban élek, nyomorban :)

2014. aug. 31. 21:23
 3/4 A kérdező kommentje:

Ha elmondanám az életem

szived ketté törne :((

2014. aug. 31. 21:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Írj privátott én meghallgatlak barátom hiddel én semm vagyok jó életben hisz nekem is sok gondom van, de ha ell mondod a tied segíthetek neked :)
2014. szept. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!