Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 30 elmúltam, a testem gusztust...

30 elmúltam, a testem gusztustalanná vált, várhat még rám valami jó? Régen minden érdekelt, ma alig. "Kicsúszás-szerű" érzésem van.

Figyelt kérdés

2014. szept. 1. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Tedd magad rendbe, kezdj el sportolni, legofyni normál méretre és foglald el magad.


Ha otthon a TV/számítógép elött ülve zabálsz, akkor nem sokat várhatsz.

2014. szept. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendbe szeretném tenni magam, de nem megy elkezdeni. Nem hiszek magamban és az eredményben. Nem kövér vagyok, hanem csúnya. Fogyni lefogyhatok, de akkor még csúnyább leszek. Pont a fogyás miatt lettem csúnya. Nem vagyok feszes sem. Tornázni kellene, de nincs erőm. Magamra nézek és gyűlölöm magam. Undorító. Nem tudom lefoglalni magam, mert mindig ezen kattogok. Ha kimegyek az utcára, nem az érdekel, amit csinálok (hogy megyek valamerre stb.), hanem az, hogy milyen csúnyán festhetek, pedig tudom, hogy ez rajtam kívül senkit nem érdekel. Mégis így érzem.
2014. szept. 1. 11:04
 3/3 anonim ***** válasza:

pedig nincs mas ut csak a sport. vagy a beletorodes.


Sulyzos edzest ajanlom, szedd ossze magad es menj le egy edzoterembe.

2014. szept. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!