Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagy hiba, ötletek? Kérdés...

Nagy hiba, ötletek? Kérdés kifejtése lent!

Figyelt kérdés
Nos, kiskorúként elkövettem egy nagy hibát, megbántam meg minden. Nos, az osztálytársaim is megtudták, meg a szüleim is, vagy 80 olyan üzenet jött, legtöbb ismeretlen embertől, hogy Halott ember vagy, és hogy hogy képzelhetek ilyent stb. Nos, mindjárt sulikezdés, és, nemtudom hogy mitcsináljak, kérlek írnátok olyan ötleteket, hogy valahogy könnyebb legyen? (félek, izgulok, óriási bűntudatom van, stb.)

2014. szept. 2. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát erre nem lehet válaszolni, ha nem tudjuk, mi az a nagy hiba.
2014. szept. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát egy lányal kicsit komolyabb dolgokat... a szüzességét nem vettem el, de akkor is nagy botrány lett belőle
2014. szept. 3. 15:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Cigánylány volt? Mást nem tudok elképzelni, amiért ilyeneket mondhattak volna ezért, hogy halott ember vagy... :O

Gondolom legalább 14 vagy már. Nem mondom, hogy jó ilyen korán szexelni, de nem is kirívóan korai, szóval sz*rd le őket és nyugi.

Ha tényleg cigánylány, akkor menekülj.

2014. szept. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem cigánylány, sima, hétköznapi lány, kicsit bevállalósabb... és hát, megpróbálom, köszi, ha mégis lenne még valami, itt még úgyis írni fogok :D
2014. szept. 3. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!