Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék leszokni a...

Hogyan tudnék leszokni a hisztizésről?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy gáz de 17 éves létemre egyszerűen hisztis vagyok. De komolyan mindenért. Ami nem tetszik vagy nem úgy van amit én akarok elkezdem és sokszor már észre sem veszem magamon. A kapcsolatom rovására fog menni mert a barátom is kezd már türelmetlen lenni felém. Kérlek titeket, hogy adjatok valami tippet, hogy mit kezdjek magammal.:(

2014. szept. 2. 17:03
 1/2 anonim válasza:
Mikor valami nem tetszik képzeld el, hogy Neked hogy tetszene, ha a barátod hisztivel fogadná ahelyett, hogy megértő lenne. Általában ez az egyszerű megoldás egy kapcsolatban sok mindent helyre hozhat. Ha ugyanis elképzeled, hogy mi lenne fordított esetben akkor rájössz milyen rossz is az amit csinálsz. Plusz azt is érdemes átgondolni mit veszíthetsz vele. Butaság lenne egy ilyen bugyuta gyerekes beidegződés miatt eldobni magadtól egy boldog párkapcsolatot... Sok sikert és tényleg szokj le mert a hiszti nagyon negatív tulajdonság és egy kapcsolatban az egyik legrosszabb szokás! Ügyesen
2014. szept. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

már késő... szakított velem

azért köszönöm legközelebb megpróbálok odafigyelni

2014. szept. 4. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!