Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Annyira elegem...

Mit tegyek? Annyira elegem van. Egyszerűen nincs önbizalmam!

Figyelt kérdés
Egyszerűen már nem tudok mit kezdeni magammal.Nem merek senkihez sem hozzászólni főleg nem fiúkhoz lányokkal még csak csak tudok beszélni de fiúkkal...Ha egy fiú hozzám szól én elvörösödök nem birok a szemébe nézni mert egyszerűen félek hogy meglátja a pattanásos pofám és azt gondolja hogy milyen ronda vagyok.Egyszerűen nem merek fiúkkal beszélni.Bezzeg mikor látom hogy a baba popsi bőrű barátnőm hogy beszélget meg milyen nyílt..azonnal azt gondolom hogy milyen egy semmire kellő vagyok.:'(Szerintetek ezt a problémát hogy lehetne orvosolni?:(

2014. szept. 2. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

először is ne akarj megfelelni nekik. nem érdemes energiát pazarolni erre az érzésre.

másodszor ne irigykedj. szeresd magad feltétel nélkül és ne hasonlítgasd magad máshoz. csak magadhoz.

harmadszor. menj el bőrgyógyászhoz. 1 hónap alatt elmúltak a pattanásaim neki köszönhetően.^^ csak felír egy neked való cuccot s rendbe jössz:)

negyedszer. legyen célod. mindig. és dolgozz rajta. mindig. és így lesznek sikerélményeid. nem lesz időd negatívan gondolkozni. cselekedj. ne fektesd az energiádat a negatív érzelmeid kimutatására. mert tudd hogy ez csak árt neked. ez egy körfográs. jön egy negatív gondolat. rágódsz rajta. majd kimutatod. a többiek észreveszik. reagálnak rá. neked nem tetszik az amit reagálnak. ez egy újabb negatív gondolat amin örlődsz és kimutatsz és így tovább...


mentalitás változtatás amit javasolni tudok. ez nem a külsődön múlik. csakis a személyiségeden. a jó hír az hogy azon gyökeresen változtathatsz. de a külsődön is javítgathatsz.

légy céltudatos, határozott és cselekedj. és a negativitást hagyd ki a te bulidból:D

2014. szept. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
az előző vagyok. a kulcsszavadat figyeltem: a félelem ellentéte a szeretet. a szeretet pedig megosztva növekszik. ha valakinek szeretet nyújtassz az megnő.
2014. szept. 4. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lilla 6 válasza:
Keress olyan dolgot amiben jó vagy, és próbálj mindenhez úgy hozzáállni, hogy sikerülni fog! Néha pedig alaposan szidd le magad gondolatban, ha valamit elszúrsz! Ne törődj a külsőddel!
2014. szept. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!