Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Debil vagyok? Vagy csak...

Debil vagyok? Vagy csak egyszerűen -100 az önbizalmam? 14l

Figyelt kérdés

Valamiért amikor tömegben vagyok, mindent cikinek tartok magamon. Mondjuk ez még egy határig normális is lenne gondolom, de mondjuk buszon már pislogni is alig ,merek, mert azt is cikinek érzem, hogy pislogok

Ez miért van?


2012. dec. 1. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Sok a beszólogatós hülyegyerek?

Szerintem ezért, ha nem törődsz velük, nem fogod így érezni magad.

Egyébként elárulom, mindenkinek beszólogatnak ok nélkül, úgyhogy nem kell emiatt depressziósnak lenned.

2012. dec. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Uuugyanez, csak én már 19/L vagyok. A kirakatokban mindig azt nézem hogy áll a hajam, nem-e szart le egy galamb vagy valami:D ha meg rámmosolyognak még jobban, ahelyett hogy örülnék neki:D önbizalomhiány miatt van, nekem is régóta, de még nem sikerült összeszedni magam..
2012. dec. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2012. dec. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is önbizalomhiànyom volt!Ùgy kezdtem el segìteni magamon,hogy pozitìv idézeteket olvasgattam(de nem a semmitmondò tinikek valòakat)Ne érdekeljen màs!Belmém is nagyonsokszor belekötöttek de màra ez nem érdekel!Èn példàul egy nagy különc vagyok,rockzenét hallgatok,kezdek ùgy öltözni,stb... Sok sikert ;)
2013. ápr. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!