Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki segítene ebben a témában?

Valaki segítene ebben a témában?

Figyelt kérdés

Nah elég hosszú történet.

Rólam tudni kell hogy 14éves fiú vagyok kamasz stb stb.

Anyám idegileg ki van merülve sokszor kiabál,de most nem ez a lényeg.

Apámról lenne szó.

Én kiskoromban nagyon szerettem,felnéztem rá és ugyanúgy anyámra is de kiskoromba apám sokszor megvert olyan kis apró okok miatt is hogy az már hihetetlen.Tudni kell hogy alkoholista és ezt meg is mondta nekem hogy ha ő iszik akkor "kicsit" agresszívabb az átlagnál.Na lényegébe gyerekkorról ennyit. De viszont most már nem tudok úgy ránézni apámra, hogy igen ő az apám! Számomra egy közömbös ember lett akinek a munkája kamionozás. Kertes házba lakunk az anyai nagyszüleimmel a nagyszüleimet nagyon szeretem. Ők mindig olyanok voltak hogy adtak és hogy ne maradjunk le a többi ismerőstől stb. Apámmal is ezt csinálták és vettek neki egy LAPTOPOT.

Amikor vettek neki egy laptopot beregisztrált a facebookra. Én nekem nem is ismerősöm mert kerülöm vele a kommunikációt ahányszor itthon van annyiszor amennyiszer csak lehet. Aztán észre vettem hogy beszélget egy nővel ugye anyámon kívül. Meg is néztem a beszélgetésüket és nagyon nem tetszett amit ott láttam. Lényegébe szerintem anyámat megcsalja. Most ott tartunk hogy ha próbálok bármi komolyról beszélni vele kiröhög,mindig munkahelyet vált pont az előtt hogy kimásznánk az anyagi csőd gödréből és vissza esünk a sötétségbe. 50 éves és valami hülye gyerekkori cimborájával vállalkozást akar indítani ami biztos hogy csődbe megy mi meg megyünk a levesbe.

TEHÁT LÉNYEGÉBE KIBÍRHATATLANUL VISELKEDIK.

Állandóan mögém áll ha nem figyelek és nézi milyen videókat nézek, kivel chatelek facebookon,mik vannak a kezdőlapomon stb és olyan szinten idegesít hogy amikor előbb idejött akkor elküldtem melegebb éghajlatra aztán meg tarkón vágott én meg ellöktem és elkezdett itt kiabálni hogy ő az apám stb.

Ugye a családi harmóniát nem akarom felborítani így nem szólok anyámnak a mocskos dolgairól.

Anyám ugrik körülbelül mindenre és ebből válás lenne biztosan.

Állandóan azon gondolkodok hogy elakarok költözni. Már véleményem szerint az is jobb lenne ha beadnának az árvaházba.

De szerencsére apám csak 1hónapba 1hétre van max itthon. Amikor hazajön akkor meg úgy csinál mintha misem történt volna eddig szokásosan vedeli a sört és beül a gép elé facebookozni.

Amikor külföldön van és van internete állandóan zaklat skypen hogy beszélni tudjon anyámmal stb lényegébe ez nemérdekel csak az idegesít hogy állandóan zaklat és ha kilépnék skyperól akkor megint én leszek leb*szva hogy mért vagyok kilépve milyen szívtelen vagyok stb ezt kapom meg anyámtól. Úgyhogy ezt muszáj.

Tehát skypen zaklat szinte minden egyes nap.

A kérdésem a következő:

Hogy csökkentsem minimálisra a kommunikációt az "apámmal"?

Normális ez az egész?

És mondjatok egy véleményt légyszíves erről!

Bocs hogy sok helyesírási hiba meg stb csak gyorsan írtam meg ideges is vagyok most.

Lényegében ennyi remélem nemhagytam ki semmit....


2014. szept. 12. 19:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah és hogy mit tegyek ilyenkor. természetesen...
2014. szept. 12. 19:39
 2/4 A kérdező kommentje:

Aj gondolkozni se tudok már :@

Csak írjátok le hogy mit kéne tennem ilyenkor, mi lenne a legjobb

2014. szept. 12. 19:43
 3/4 zkriszti3 ***** válasza:
Nem hallgatsz el semmit? Ezek a tények és nem tünteted a szüleidet rosszabbnak mint amilyenek? Faggasd apukádat, kérdezgesd a családon kívüli kapcsolatairól, mit érez irántad és mindezt skypról természetesen. Ha kinevet, kérdezd meg miért nem akar válaszolni. Van testvéred? Természetes ha kiskorodban felnéztél rá és az is ha most már látod, hogy ő is " csak" ember. Mindnyájan tele vagyunk hibával, a szüleid is és te is, de ha beszélgetsz vele lehet, hogy egy idő után magától megnyílik. Olyan dolgokat is elmond majd amit most szégyell, nem gondolja, hogy érdekel téged hisz írásod alapján passzívan , negatívan viszonyulsz hozzá. Az alkohol számomra a menekülést jelképezi a szomorú valóság elől és a megoldhatatlannak tűnő problémák elől is.
2014. szept. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen van egy testvérem. 18éves
2014. szept. 13. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!