Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most akkor mi van? Fontos!

Most akkor mi van? Fontos!

Figyelt kérdés
Egy 14 eves lany vagyok es nevek egy sorozatot, amiben. az egyik szerelmem leszbikus volt es mostanaban azon gondolkozom, hogy mi van ha en is leszbikus vagyok? Viszont azt olvastam, hogy ilyenkor a lanyok nagy resze elgondolkozik ezen, mert a szexuális beallitottsagunk meg nem fejlődött ki teljesen (majd kb. 18-20 eves korunkban fog). Meg azt is olvastam, hogy csak azok lehetnek leszbikusok, akik EGYALTALAN nem vonzódnak a fiukhoz, en viszont vonzodom hozzájuk es a szexet is el tudnam veluk kepzelni. De meg ezek utan is felmerül bennem a kerdes, hogy mi van ha leszbikus vagyok? Elore is koszonom a normalis valaszokat!

2014. szept. 20. 10:48
 1/4 anonim válasza:
Ez egy hülyeség.Amúgy meg ha leszbikus vagy mi van?Semmi.
2014. szept. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt most nem értem.:-/

Sorozatbeli szerelmed leszbikus lett?

Mi a,f#sz?

Csak a csajok lehetnek leszbikusok úgy hogy a sorozatbeli szerelned lány tehát te is lezbi vagy.

De ha vonzódsz a pasikhoz is akk lehet hogy biszexuális vagy.

(biszexuális=mind a 2 nemhez vonzódás.)

De ennyi idősen ne a szexuális vonzódáson gondolkozz.Ez még korai tényleg.!

2014. szept. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves #1! Nem mindenki örül, annak, hogy homoszexuális. Ha az lennék, én sem örülnék, és ebből is következik, hogy tuti nem vagyok az. Amúgy egy lehetőség az is, hogy a kérdező nem tudta, hogy férfira nem mondják, hogy "leszbikus".
2014. szept. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 jon rambo válasza:
hát akkor szerintem két oldalu a dolog bixex :D de ez a kettö közt melyiket szereted majd az elsö fiuval milyen lesz menyire fog finom és érzéki lenni mert álitolag a lezbi lányok sokkal tobb torodést biztositanak mint a fiuk ! :(
2014. okt. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!