Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gáznak találjátok a sírást?...

Gáznak találjátok a sírást? Sokat sírtok? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz? Nem viccből szoktak sírni az emberek. Az gáz ha valaki csak megjátssza hogy megsajnálják, de az más téma.

Én érzékeny fajta vagyok, akkor is elsírom magam ha valaki hangosabban szól hozzám... nem tehetek róla. Bár próbálok tenni ellene.

2010. jan. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. nem megkönnyíti az embert, bár inkább vidám maradok 2.

ha nagyon érzékeny véget ér a film igen, még akkor is ha többször néztem már meg, 3. ténleg nem jó ha valaki megjátssza magát hogy sajnálják egyetértek az első válaszolóval F

2010. jan. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sokat sírok, és csak azt tartom gáznak, hogy én mindenen ki tudok borulni és egy szó is elég ahhoz, hogy rámjöjjön a bőgőgörcs. Na én ezt szégyenlem eléggé, de minnél jobban elfolytom, annál többet sírok otthon vagy másnak.... :/
2010. jan. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tartom gáznak, ha valaki sír. Azt viszont igen, hogyha én sírok mások előtt. Azt is, ha magamban sírok, mert akkor az jut eszembe, hogy csak sajnáltatom magam, szinte bűntudatom van miatta, és ettől csak mégjobban sírok, ahogy attól is, ha próbálnak megnyugtatni, esetleg megölelnek, amikor sírok. Ennek ellenére szeretek sírni, csak akkor tudok a legkevésbé, amikor nagy szükségem lenne egy kis könnyebbségre. Temetéseken én vagyok az, aki végigbőgi az egész ceremóniát, még akkor is, ha nem is ismertem az illetőt, akit temetünk...
2010. jan. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem néha nagyon jól esik egy kiadós sírás, de csak ha egyedül vagyok. Ergó szerintem nem gáz, csak nem kell sajnáltatni magad. Ha nagy a baj, akkor persze, nincs baj, de ha mondjuk kapsz egy kettest és azért rinyálsz, az gáz.
2010. jan. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én is úgy vagyok mint az utolsó előtti válaszoló: nem tartom gáznak, ha valaki sír, viszont én szégyenlem mások előtt a könnyeimet. Na meg én is úgy vagyok, hogy ha vígasztalnak, megölelnek, attól mégjobban rákezdek... Ahogy az utolsó válaszoló is írta: nekem is jól esik néha egy kiadós sírás, de csak ha egyedül vagyok. Nálam úgy szokott lenni, hogy sajnos halmozom magamban a dolgokat, persze egy idő után tetőzik és kitör. Tehát a hétköznapokban nem igazán sírok, de amikor betelik a pohár, akkor szinte alig bírom megfékezni, mert kitör. Nagyon rossz, de sajnos azt nevelték belém, hogy folytsam vissza és sajnos engedelmeskedtem is.... Azt én is gáznak találom, ha valki zsarolásra használja a könnyeit! Üdv: Gyuszi
2010. febr. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok: most vettem észre, hogy mekkora helyesírási hibám van... A fojtsam szót ly-vel írtam, elnézést. Ciki:D
2010. márc. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!