Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kezdjek az életemmel?...

Mit kezdjek az életemmel? Valaki tud tanácsot adni?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok. Van egy érettségim és egy szakmám amivel nem tudok elhelyezkedni. Nagyon sok helyre beadtam az önèletrajzomat de soha nem kapok visszajelzést. Munkanélküli vagyok, nincs pénzem. Elvégeznék még egy szakmát de nem tudom mi lenne jó és fizetni sem tudnám. :(
2014. szept. 26. 09:05
 1/5 szántóvető ***** válasza:
munkaügyi központon keresztül próbáltál álláshoz jutni?valamit csak tudnak ajánlani.egyedül nem fogsz tudni boldogulni.vannak ingyenes okj-képzések,erről is érdeklődj a munkaügyön.
2014. szept. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát énis kb így voltam.Már van munkahelyem,csak az a kérdés meddig?
2014. szept. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A munkaügyi központban nincs munka azt mondták ha lesz értesítenek. És általában targonca vezetői képzések vannak meg ilyenek. :/
2014. szept. 26. 09:57
 4/5 szántóvető ***** válasza:

na pont erre gondoltam én is,targoncavezetői vagy raktárosi munkára.olvastam hogy ez a legkeresettebb szakmák között van,előkotortam a neked a netről.külföldön előfordul hogy nő rakja meg a kamiont (vagy szaladgálnak targoncával a cégen belül ide-oda).vagy egy Aldi elosztóba is sok nő dolgozik,áruátvételt ill. árumozgatást csinálnak.

[link]

2014. szept. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szántóvető ***** válasza:
2014. szept. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!