Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudok hizni! Valaki...

Nem tudok hizni! Valaki valami tanacsot surgosen?! 15/L

Figyelt kérdés
Mar kicsi korom ota nem tudok hizni , van mikor elfelejtek enni es nem is erzem hogy ehes vagyok . regebben rengeteget idegeskettem (csaladi gondok) es ez lehet az oka ? Mar rengetegen csufoltak hogy nagyon sovany vagyok , pedig mindent elkovetek hogy hizni probaljak!

2014. szept. 4. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni, majd megjön az étvágyad.
2014. szept. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Keveset kell mozognod. Sokat kell enned. Amikor már tényleg úgy érzed, hogy nem bírsz többet enni, addig kell. És nem felejted el, hogy éhes vagy.

De inkább maradj soványabb. Nehogy elhízz, az se jó.

2014. szept. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kukoricapehely napi háromszor, tej helyett csokis pudingal,sok krumpli,chips, fehér kenyér+semmilyen testmozgás,ajánlom szokj rá a gamerkedésre,az nagyon el tud lustítani:De ha elérted a neked megfelelő méretet, ne csináld tovább, mert lefogyni sokkal nehezebb mint meghízni
2014. okt. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!