Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ciki, ha egy 13...

Szerintetek ciki, ha egy 13 éves lány fél a sötétben, ha egyedül van?

Figyelt kérdés
2014. szept. 26. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ... mindig vagy csak esetenként? Én harmincas pasi vagyok, de én is be tudok tojni, ha zajt hallok vagy valamiért hirtelen az eszembe jut, hogy a másik szobában egy szellem van :D
2014. szept. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Este. Mert erdei suliban az osztállyal nem félek.
2014. szept. 26. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is félek. Persze nem gondolom komolyan, és jól tudom, hogy semmi baj nem történhet, de mégis ijedezem néha, főleg, ha egy nyitott ajtó van mögöttem. Ez teljesen normális. Az ember világosban is kellemetlenül érzi magát, ha ajtónak háttal ül, és úgy csinál valamit. Ez ösztönös, ugyanúgy, mint a sötétben faló félelem :)
2014. szept. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is félek 19 évesen, éjszaka kell egy kis fényforrás , hogy el tudjak aludni, és egy kicsit bepánikolok , ha véletlen kialszik, rohanok felkapcsolni a villanyt.
2014. okt. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!