Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meguntam az életem, mit tegyek?

Meguntam az életem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan már fél éve teljesen üresnek érzem magam. Semmi sem tud felvidítani, semminek sem tudok örülni, semmi sem köt le. A napjaim mind ugyanolyanok (felkelés, suli tanulás, lefekvés), semmihez sincs kedvem. Minden barátom elfordult tőlem, mert hogy már nem vagyok olyan jó fej mint régen. Ez valami betegség (ha igen mi a neve és mit kezdjek vele?). Már gondolkoztam azon is, hogy öngyi. leszek de abba a családom csak tönkremenne (a mai árak mellett egy temetés O.o).
2010. jan. 21. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Lehet hogy depressziós vagy.Nekem is volt már hasonló, keress fel egy pszichológust ha nagyon nem bírod és mondd meg neki szépen hogy antidepresszánsra lenne szükséged.
2010. jan. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
SPORTOLJ SPORTOLJ SPORTOLJ !!!!!!!!!!!!!!! és ne gondolkozz annyit .
2010. jan. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Keress párt, akkor biztosan jobb lesz
2010. jan. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Keress valami hobbit! Lehetőleg valami közösségi dolgot, ismeretlen emberek között, ne a megszokott környezetedben. Így biztosan hamar találsz új barátokat, és az máris sokkal jókedvűbbé tesz, meg persze lenne rögtön egy csomó programod is. Nem gondolom, hogy egyből antidepresszánsokat kellene szedned, az azért eléggé drasztikus megoldás, különben meg a kérdésedben van némi humor is (drága a temetés - am tényleg az...), úgyhogy szerintem inkább valami kamaszkori dolog lehet. Szerintem szinte mindenki túlesik ezen, de ha nagyon nem változik semmi, akkor tényleg keress fel egy szakembert.
2010. jan. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Indulj el a világban valamerre stoppal például, én is ezt csináltam pár éve, Finnországig jutottam el, ott meg is jött a kedvem az élethez, tök jó buli volt pénz nélkül "nyaralni" hónapokig.
2010. jan. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az nem humor, az irónia...
2010. jan. 21. 22:48
 7/10 Rainmaker ***** válasza:
A hobbi jó ötlet, de a legjobb egy olyan hobbi, amihez utazni kell. Tűzz ki magad elé minden nap egy kis célt, amit nem nehéz elérni, ettől megjön majd a magabiztosságod:) Aztán szépen, lassan lehetnek nagyobb célok, csak ne csüggedj, ha valami nem sikerül. Az öngyilkosságról nem mondok véleményt, épp elég az ellene, hogy drága a temetés... Szerintem tapasztald ki, hogy mi érdekel igazán, olvass könyveket. Kereshetsz különböző közösségi portálokon hasonló problémával küszködőket, akikkel akár egymásnak is tudtok segíteni. (nem egymás bajainak túllicitálásával, hanem bíztatásával) A legjobban akkor fogod érezni, hogy hasznos vagy, ha másokon segítesz:) Szép dolog, és tényleg nagyonnagyon hasznos. Remélem, segítettem, és mihamarabb kilábalsz ebből az elkeseredett helyzetből!
2010. jan. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A betegség neve depresszió + onsajnálat + hulyeség meg egy csipet EMO...
2010. jan. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Cigi, pia, fű, hoki, egyebek minimumra vagy inkább zéróra csökkentése (a hoki spec eset, oda csaj kell), aztán hátha magától kiszínesedik a világ :)
2010. jan. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ne add fel barátom :)
2016. júl. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!