Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sok oldalu vagyok! Sok-sok...

Sok oldalu vagyok! Sok-sok minden érdekel, nem tudok egy konkrét dolgot választani! Milyen jövőm lehet?

Figyelt kérdés

Sok minden érdekel, sokat olvasok, tanulok! Szinte bármilyen munkába jól tudom érezni magam kis idő után! Nem tudom elképzelni a jövőmet, ezzel csak én vagyok igy?

Tegnap lettem 16 éves, szeptemberbe kezdtem el a szakács közép iskola 2. osztályt! Nincs bajom ezzel, mert főzni is szeretek! De ugyan ugy programozni is, tőzsdézni (csak démó számlával). szeretek emberek közt lenni, de egyedül is elvagyok! Szeretem az állatokat, a tudományt. És sorolhatnám egész este!

Nem tudom mi van velem, kb 1-1,5 éve van ez. Naponta 2-3 órát mikor egyedül vagyok, nem zavar senki, csak pörög az agyam, minden félén, olyan dolgokon gondolkodom ami szerintem nagyon nem normális egy 16 éves gyereknél! Miért van ez? Nem mintha bajom lenne vele. De válaszokat akarok, de ezek 90%-ra ember nem tud válaszólni! Nagyon fura, és ezért ugy érzem nem vagyok egy átlagos gyerek!

Tudom, erre csak én tudhatom a választ, de örülnék néhány vélemények erről!


2014. okt. 3. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem baj az, ha sok dolog érdekel, ezektől leszel érdekes személyiség. Én is sok dolgot szerettem gimiben, nem tudtam sokáig, mi is akarok lenni.

Miken szoktál gondolkodni, amiken egy átlag 16 éves nem szokott? Ha van kedved beszélni, írhatsz nyugodtan privátot.

22/L

2014. okt. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi nem dönthetünk helyetted. Sok dolgot írsz magadról, ezek nem nagyon kapcsolódnak egymáshoz. Nem egy irányba mutat. Nincs még kialakult elképzelésed, amit szűkíteni lehetne. Mindenesetre olyan hivatást ne válassz, amelyhez jó helyesírás kell. Ragozással gondod van. Egybeírás, különírás sem megy.

Teljesen átlagos vagy amúgy. Kevesen vannak olyanok, akik valamiféle hivatásra születtek.

2014. okt. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A, szerencséd lesz és gyorsan megtalálod azt amivel majd foglalkozni akarsz


B, nem lesz szerencséd, mindenbe belekezdesz és mindenhez csak felületesen fogsz érteni. Mert sok dologhoz érteni sok időbe telik


c, kinövöd és beállsz a birkák közé, amint kijártad az iskolát.

2014. okt. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!