Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyesek mért tartják undorítón...

Egyesek mért tartják undorítónak a piromániát? Nem vagyok az, de szerintem semmi undorító nincs benne.

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek?
2010. jan. 22. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nem undorító, csak életveszélyes

és ez rosszabb

2010. jan. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább életveszélyes
2010. jan. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is veszélyes. És nemcsak az emberekre.
2010. jan. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Undorító kifejezést még nem hallottam. Max. az ember személyisége undorító, aki ilyet csinál. Remélem egyszer felgyújtja saját magát is. :)
2010. jan. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is bírom a tüzet, de nem lehet vele szórakozni. Nem undorító, de felelőtlenség játszadozni vele. A krach bármikor beüthet.
2010. jan. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk már az is piromániásnak számít, aki épphogy csak szereti nézni a tüzet...

szerintem addig, ameddig nem megy valaki túl messzire, addig nincs vele baj. Pl szaloncukor papírt hülyülésből tűz FÖLÉ tartani nem egy túl veszélyes dolog, de ennyi. Ezért még nem kell valakit kiutálni.

2010. jan. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
semmi gond majd kinövöd.
2010. jan. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Kedves utolsó válaszoló!

Ha rendesen elolvastad volna a kérdést, akkor látnád, hogy ő nem az, akkor szerinted mégis hogy tudná már kinöni?

Egyébként szerintem nem normális, aki atz mondja, hogy ez undorító. Szerintem egy betegség (mert ez az) soha sem undorító!!!

2013. ápr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem undorító, hanem veszélyes.
2020. nov. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!