Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nektek is szokott lenni...

Nektek is szokott lenni vastag, vékony érzésetek?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mással is volt e olyan hogy egy vékony dologra gondolnak aztán egy vastagra és ez valami nagyon furcsa érzést vált ki nem lehet elmondani és azthittem, hogy csak nekem van ilyen de meséltem ezt osztálytársamnak és mondta hogy neki is volt ilyen


Normális válaszokat előre is köszönöm ! :)



2014. okt. 10. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Micsoda? :D mi vastag, vékony?
2014. okt. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 bakur12 válasza:
66%
nekem is szokott lenni de aztán utána mindig lehúzom a wc-t és hamar elmúlik.
2014. okt. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Azt hiszem értem mire gondolsz :)

De talán nem a vastag a jó szó, hanem a hatalmas vagy nagy és nyomasztó. Nagyon rég éreztem ezt, aki tudja miről beszélünk az írjon :)

2014. okt. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen igen :D
2014. okt. 12. 18:53
 5/13 anonim ***** válasza:
Váóóó... Nem értem mi ez, de felcsigáz a gondolat, hogy ilyen létezik. :) Én is akarok ilyet érezni!
2014. okt. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Elég nyomasztó érzés ! Én óvodásként nagyon féltem tőle xD
2014. okt. 13. 20:00
 7/13 anonim ***** válasza:
Szoktam ilyent érezni óvodás koromban, amikor beteg voltam. Nekem ez inkább a traktor és gumikacsa ellentéte volt. Mindig félálomban éreztem.
2014. okt. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És valaki nem tudja hogy ez mitől van ?
2014. okt. 13. 20:59
 9/13 anonim ***** válasza:
Azthiszem sejtem mire gondolsz! Kicsi koromban éreztem ilyet, nekem mindig egy hatalmas nagy gombolyag formájában jelent meg a fejemben a gondolat és félelmetes is volt. Már kinöttem.
2014. okt. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is volt hasonló. Úgy figyeltem meg, hogy ez betegség esetén van, a lázálomban csúcsosodik ki, és rettenetes rosszullétet kelt. Egyik visszatérő álmom a fehér utcán kiskutyát sétáltató néni volt, aki alatt hirtelen mindig felgyűrődött a talaj. De nehéz, gombolyagos érzésem is volt már egy lázálomban.
2014. okt. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!