Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Találkoztál már olyan emberrel?

Találkoztál már olyan emberrel?

Figyelt kérdés
Akinél nem volt összhangban a külső a belső tulajdonságaival? Te is ilyen vagy?
2010. jan. 23. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Még nem találkoztam.

Én sajnos ilyen vagyok, még mindig..:(

2010. jan. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

találkoztam.

Azt figyeltem meg, hogy azok az emberek, akiket a természet, vagy a plasztikai sebész, "megáldott" mindennel, sokkal lekezelőbbek, türelmetlenebbek,mint akik átlagosak, esetleg "csúnyácskák".

Olyannal is találkoztam, aki igénytelen, és modortalan is, viszont sokkal kevesebben vannak azok, akik szépek, ápoltak, és e-mellet inteligens, kedves emberek.

Nekem átlagos a külsőm és a viselkedésem is, bár többen mondták, hogy kissé nehéz a természetem.

2010. jan. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, kissé én is ilyen vagyok.

Súlyos esetekben valamilyen személyiségzavar/mentális problémák állhatnak a háttérben, pl. testképzavar.

2010. jan. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok. És nem szeretem.

Fiatal lány vagyok, dekoratívnak, szépnek mondanak. De ha az emberek meglátnak, nem az jut az eszükbe, hogy milyen csinos fiatal lány, hanem hogy ááá, ez egy buta p*csa.

Pedig nem vagyok az. Sőt, ha azt a tulajdonságomat kérdeznék, amit legjobban szeretek, akkor az eszemet mondanám. Nem vagyok lekezelő, gyűlölöm a flegmaságot, szeretek az embereken segíteni (önkéntes leszek, ha nagyobb leszek).

De az első benyomása mindig borzalmas az embereknek rólam.

Nem tudom, miért, nagyon szeretnék rajta változtatni, csak nem tudom, hogyan.

2010. jan. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

magammal rendszeresen találkozom.

kívül: színes, vidám, kiegyensúlyozott, boldog

belül: maradjunk annyiban, hogy pszichiátriai kezelésre van szükségem

2010. jan. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!