Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Találkoztál már kétkezes...

Találkoztál már kétkezes emberrel?

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem pontosan két kezem van. Ha meg arra gondolsz, akkor tudok mindkettővel enni, vágni, stb.
2010. dec. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én arra gondolok aki papirilag is kétkezes. Magyarra fordítva mind a két agyféltekéjét egyformán használja.
2010. dec. 31. 10:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincs igazán, az egyik mindig kicsit jobban dominál.
2010. dec. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ismerek ilyet.Tesom barátnője tud mind a két kezével írni,csak ez miatt néha keveri a dolgokat és nem egy egyszerű gyerek
2010. dec. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
10:44-es mesélnél egy kicsit a tesód barátnőjéről? Érdekelne, hogy ő miben más mint mások.
2010. dec. 31. 10:47
 6/8 anonim válasza:
én kétkezes vagyok.minkét kezemmel tudok írni mindent tudok csinálni(ollóval vágni,késsel stb).de nem kényszerített erre senki én így születtem és ezért nincs is semmi bajom tőle.
2011. márc. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

állítólag én is kétkezes vagyok de szerintem nem


én bal kézzel tudok írni,viszont az evőeszközöket fordítva használom,úgy,mint a jobb kezesek,ollóval,késsel vágni is csak jobb kézzel tudok,emellett labdát eldobni is jobb kézzel szoktam :D


meg ennek gondolom semmi köze nincs a kezemhez,viszont pl labdát elrúgni is csak a jobb lábammal tudok xD


meg jobb kézzel tudok varrni,meg ilyeneket csinálni


magyarul a bal oldalam csak az írásra jó,másra nem nagyon :))


13l

2011. okt. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jah és pluszba az egeret is jobb kézzel fogom xD egyszer megpróbáltam bal kézzel de .....elég béna voltam xd
2011. okt. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!