Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vannak itt boldog emberek?

Vannak itt boldog emberek?

Figyelt kérdés
Felmérés szerint Magyarországon rengeteg a depressziós. Vannak itt olyanok, akik élvezik az életet, és ha igen, hogyan tudnak úrrá lenni a rossz dolgokon?

2014. okt. 15. 10:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Boldognak és kiegyensúlyozottnak érzem magam. Régen zavartak a rossz dolgok, amik mindig az emberi hülyeségből eredtek. Talán pont azért zavartak mert emberi hülyeség volt a hátterükben. De mára rájöttem, hogy felesleges velük törődnöm. Ahogy néhány ismerősöm is így tesz és nyugodtak.


Néhány mondat a "depresszió" szó ellensúlyozására: Azt szokták mondani hogy a hülye emberek miatt kár lenne depressziósnak lenni, idegeskedni vagy elszomorodni. Mert az ürüléknek is felesleges azt mondani hogy legyen rózsa illatú. Hanem olyan tanáccsal kell ellátni hogyan lehetnek méghülyébbek. Hogy ne ők hangolják le normális környezetüket hanem akkor már fordítva legyen. Régen a királyok sem azért tartottak udvari bolondokat hogy lehangolódjanak a bolond normálissá tételének felesleges próbálkozásától.

Egy példa: Nemrég a társasház előtt egy hülye gyerek folyamatosan szórta ki a felmarkolt murvát minden felé a kocsikra is, a járdára is, de még a gyalogosokra is. A két nullás IQ-jú szülő meg bámulta és nem szólt rá hogy esetleg a forgalmat is veszélyezteti meg mi van ha egyik sofőr rájuk terheli az újrafényezés költségeit. Hanem helyette a két szülő várta míg leég a kezében a cigi és eldobhassa ott helyben szemetelve és példát mutatva amúgy is elhanyagolt gyereküknek. Korábban próbáltam a két szülőt rendre utasítani más dolgokért, ezért én voltam a hibás amiért észrevettem és szóltam. Például hogy merek én szólni a nagyobb hangúnak, aki felsőbbrendűnek képzeli magát mert primitívebb. Így nem szóltam semmit, úgyis felesleges lett volna. Hanem észrevette egyik idős szomszéd és maximális nyugalommal ennyit mondott: "Lapáttal szórd ki kicsinyem, úgy többet ki tudsz szórni. Mert ez így még nem elég prolis viselkedés hogy apád és anyád meg csak lesi.". Na így kell csinálni, nem felháborodni és elkedvetlenedni a hülyék miatt. Hanem ha kedvünk van hozzá akkor hozzásegíteni őket hogy méghülyébbek lehessenek, mivel a környezetüket zavaróknak esze csak annyi van hogy maguktól nem fogják kitalálni. Az idős szomszéd hozzáállása láttára szinte jó kedvem lett.

2014. okt. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!