Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért szidja mindenki a 13...

Miért szidja mindenki a 13 éveseket? Miért általánosítotok? A kivételeket miért nem veszitek figyelembe?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és már annyira elegem van abból, hogy mindenki ezt a korosztályt szidja, mikor rengetek kivétel van. utána meg még csodálkozik mindenki, hogy az ember miért nem szeret élni, miért nincs önbizalma
2014. okt. 15. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lol. Én például nem szidom a 13 éveseket. TE miért általánosítasz? TE mennyiben vagy jobb? Ugyanazt csinálod.
2014. okt. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az elottem szolonak teljesen igaza van :) te is ugyanugy altalanositasz.

Mellesleg nem mindenki szidja a korod belieket, csak altalaban a mostabi "szuloknek" nincs idejuk(?) megnevelni a szemuk fenyet, es ezaltal olyannagykepu, arrogans, es borzaszto (had ne soroljam tovabb...) termeszetuve valnak, hogy "szurja" az olyan emberek szemet, akiknek volt gyerekszobajuk (vagy ha nem is volt az anyu agyikojan ellegozott/elbarbizott). Amugy meg egyszerubb ugy beszelnie az embernek, hogy a mai fiatalok, 13 evesek, stb... (En sem vagyok oreg, csak ketszer annyi majdnem mint te, de en is ugy szoktam sokszor beszelni, mikozben nem mind a (hasravagva) 1 millio korod belire gondolok, csak akik ugy viselkednek, ahogy az nem helyen valo.

Remelem felig-meddig kielegito valaszt sikerult kapnod!?

Es kerlek... Ne vedd magadra. A legkevesbe sem feled iranyult ez a "bantas", amit irtam.

2014. okt. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egy részt sok embernek csőlátása van. Azt látják amit pl Dósa Fanny, Handkammer Jade, Jakab Rachel mutat. És oké ők már nem 13 évesek de már 13 évesen se voltak jobbak... Szóval ezt veszik példának egy ilyen korosztályú lánynak hogy cigiznek isznak és már nem szüzek. Ezért szidja mindenki ez nem a te hibád hanem ezeknek a kis nagyképű lányoknak a hibája... biztos van még sok ilyen lány és már ezért szinte mindenki azt hiszi hogy "fuu a kis 13 éves kis cédák" Igaz csak 5 évvel vagyok idősebb de pl akkor még tabu volt a ivás,cigizés,okostelefon.. sorolhatnám de ezt már el kell fogadni jó az ivást meg a cigizést nem de az hogy fejlődik a világ és egy 1999-2002ben született lányok/fiúk teljesen másképp gondolkodnak hiszen belecsöppentek a modern világ felfogásba.Például az 5 éves unokahúgom megmutatta a játékait azt hittem társasjáték és erre elővette a saját tabletjét :D Szóval én ezt mondom:)
2014. okt. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!