Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyik volt a legutóbbi olyan...

Melyik volt a legutóbbi olyan cselekedeted, amit megbántál?

Figyelt kérdés

És miért bántátok meg? Valamint, ha tehetnétek, akkor rendbehoznátok a dolgokat?

Akár tapasztalatokból merülő történeteket is írhattok. :)



2014. okt. 15. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
megszületésem után minden egyes másodperc!
2014. okt. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most konkrét nem jut az eszembe, viszont ez egy érdekes téma. Én nem változtatnék az életemen, legalábbis a nagyobb dolgokon nem. Kis apróságokon esetleg, de nagyokon nem, mert nagyon sokat tanultam a saját hibáimból. Ezért nem is lenne érdemes, mert a hibáink formálnak minket olyanná amilyenek vagyunk, legalábbis nagy részben.
2014. okt. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem. :)
2014. okt. 15. 21:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem bántam meg. Örülök, hogy olyan ember vagyok amilyen. Ha bármit is változtatnék a múlton, az kihatással lenne a jelenlegi énemre is, szóval akármennyi sz@r történt régen, az mind kellett ehhez a jelenhez. Ezzel a jelennel meg elégedett vagyok. Igen, lehetne jobb is adósság nélkül saját házzal, de én még így is jobb helyzetben vagyok, mint a világ vagy 60-70%-80%-a. Pusztán azzal is, hogy a víz van olyan jó fej, hogy elforgatok egy csapot és elszambázik hozzám. Ezzel már olyan dologhoz jutottam, amihez nagyon-nagyon sok millió ember csak szeretne. Aztán ilyen dolog, hogy elektronikus eszközök meg minden nap meleg kaja meg tanulhatok. Hóhó öregem, k..va jó életem van. :-D Szóval én nagyon javaslom mindenkinek, hogy az érme pozitív oldalát nézze és ne azért sírjon ami lehetett volna, hanem annak örüljön ami van, mert egyszer még ennyi sem lesz.
2014. okt. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van ebben valami... :)
2014. okt. 25. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!