Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A legutóbbi barátnőmmel való...

A legutóbbi barátnőmmel való szakítás (nagyon kegyetlenül megalázott, hónapokon keresztül kínzott, és tönkretett) után olyan mélyre süllyedek, süllyedtem, hogy?

Figyelt kérdés
Mondjuk úgy, nem tudok emberekkel beszélgetni, rettegek, szorongok, levegőt alig kapok, ha emberrel kell beszélnem. Görnyedten, zavarodottan sietek haza, hogy lefeküdjek, vagy a gép mögé üljek. Nincsenek ennél több érzéseim, érzelmeim, gondolataim zavarosok, nem tiszták. Félek mindentől és mindenkitől. Nincsenek céljaim (sok volt, de már nincs), személyiségem, hobbijaim. Egész egyszerűen nem bírok talpraállni. Foggal, körömmel küzdöttem hónapokon át, hogy túléljem, de végül feladtam, mert nem áll/állt mellettem senki. Van kiút?
2011. jún. 21. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:

menj el pszichológushoz, ő tud segíteni

vagy ha vannak jó barátaid beszélgess velük, egy idő után feloldódsz mások előtt is

hány éves vagy?

2011. jún. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ennyit tudok üzenni szóról szóra :

http://www.youtube.com/watch?v=jDBKcPOmmiA

2011. jún. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Van kiút! Első sorban vezesd le a feszültséget, kezdj el kocogni, vagy sétálni ha lehet minél zöldebb környezetbe, napsütésben! Vegyél erőt magadon és ügyelj arra hogy rendesen étkezz, reggel délben este.


Igyekezz rendszerességet belevinni a napjaidba, szóval mindent egy adott időpontban végezz, alvástól kezdve az étkezésen keresztül mindent. A gondolataidat írd le papírra folyamatosan, majd azután tépd szét. Kerüld az exedet, tartsd távol magad! Képzeld el magad egy másik leányzóval, ha ez nem segít akkor tervezd képzeledben a házadat amilyet szeretnél, vagy a legújabb autódról ábrándozz.

2011. jún. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Az önbizalmad a padlón van, és ebben az esetben teljesen normális. Ilyenkor célszerű először lenyugodni, majd keresni valami hobbit amiben kiélheted magad, amiben örömödet leled. Ha lenyugodtál, gondold végig a kapcsolatotokat mert te is éppenúgy hibáztál ahogy a párod, szóval nézd végig hol tudsz javítani a viselkedéseden a jövőt illetően.
2011. jún. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kitartás!
2011. jún. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Sport, tanulás vagy hobbi. Kezdj alkotni valamit, előbb utóbb lesz sikerélményed, és az kárpótolni fog. Saját tapasztalat, életem legsz*rabb tavaszán vagyok túl: szerelmi csalódás, az önbecsülésem teljes összeomlása, depresszió, az ember, akit a legjobb barátomnak hittem, hátat fordított nekem, és a tanulmányaim is megfeneklettek. Sőt, most azt sem tudom mi a f*sz lesz kereken egy évig (mesterképzésre csak akkor jelentkezhetek leghamarabb), valami gány diákmunkát kell kerítenem, és semmi sem kecsegtet azzal, h sikerrel fogok járni.


De közben felfedeztem magamnak az írást. Mindig is szerettem olvasni, és filmeket nézni, és már régóta voltak ötleteim, de csak most kezdtem el őket formába önteni, hogy valahogy túl éljem ezt a nehéz időszakot. Minden nap megcsinálok egy szinopszist,vagy finomítok egy már meglévőn. Több ötletemet is dicsérték már forgatókönyvírók és filmkritikusok is!


Szóval én ezt tudom tanácsolni, és még annyit, hogyha én sem adtam fel, akkor neked, és másnak sem szabad!

2011. jún. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. júl. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Először is, vagy menj el pszichológushoz, vagy keress egy olyan embert, akiben maradéktalanul megbízol. Ezután mondd el neki az egészet, elejétől a végéig, beleértve azt is, hogy milyen érzések kavarognak, kavarogtak benned. Ez a személy nyilván megpróbál segíteni, elmondja, mit kéne tenned ahhoz, hogy átvészeld ezt az időszakot.

Most jön a 180 fokos fordulat. Kezdj teljesen új életet, vágj bele egy olyan dologba, amit eddig csak fontolgattál, de nem mertél elkezdeni. Legyen az akár egy komolyabb sport, akár egy összetettebb hobbi.

Legvégső esetben, ha lelkileg összeraktad magad, választhatsz két dolog között: teljesen boldog vagy az aktuális életeddel, illetve bosszút állsz azokon, akik miatt anno odakerültél. Ez nem megoldás, pusztán a lelkednek lehet egyfajta megnyugvás.

2011. júl. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Csalódtál magadban ez ilyenkor természetes. Tanulhatsz az esetből, szépen szembenézel a ténnyel hogy hagytad magad megalázni, és a gyávaságod/félelmed simán leküzdött. Megbocsáthatsz magadnak, ha elfogadod a helyzetet és levonod a tanulságot és a következtetést hogy a következő ilyen helyzetben mit fogsz tenni.
2011. júl. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 AudioTherapy válasza:
Ha van pincétek ott, ha van pottyantós toalett, ott. Ha ezek nem állnak rendelkezésre, abban az esetben nagyon gyorsan keress egyet a két variáció közül és pont ott akaszd fel magad.
2013. júl. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!