Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha nehezen ismerked...

Mit tegyek ha nehezen ismerkedek, és kiakarok ebből törni?

Figyelt kérdés

Főiskolás vagyok, jóba vagyok pár emberrel de csak haveri szinten, ha jön egy jobb arc inkább azokkal lógnak. Sok embert ismerek előző sulimból de van hogy nem is köszön nekem az aki ismer. Nem nézek ki rosszul tudok jófej is lenni csak kicsit befarsultam mióta van barátnőm. Annyira nehéz itt ismerkedni, ha el is kezdem unom a másikat és kedvem sincs beszélni. Nem vagyok nagyképű mert magamat okolom emiatt és tenni akarok ez ellen.

Mit tegyek? 20/F


2014. okt. 15. 20:52
 1/1 zoricabones ***** válasza:

Szia!

Az hogy nem köszönnek neked, az az ő bunkóságuk. Ha te köszönsz nekik akkor a külső szemlélő nem fog téged bolondnak nézni hanem lesajnálja azt aki nem köszön vissza.

Szóval szép hangosan artikulálva köszönj rájuk nyugodtan ne legyél félős.

Másrészt. Ez az ismerkedős dolog....

Lépj be klubokba, szakkörökbe és próbálj meg a normálisakkal beszélgetni. Ha unod őket az már a te bajod, akkor vidd te a témát és beszélgess olyanról ami téged is érdekel. Valahol el kell kezdeni, és neked kell elkezdeni.

Remélem segítettem.

2014. okt. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!