Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szoval en meg soha nem fuvezte...

Szoval en meg soha nem fuveztem nem akarok fuves lenni meg semmi de nagyon ki szeretnem probalni viszont nemtudom 1 -2 szivastol eosszul lennek szerintetek? Csak mert amugy panik beteg voltam egy ideig de neha meg ramtor csak letudom nyugtatni magam.

Figyelt kérdés
2014. okt. 17. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem személyiségfüggő, hogy ki hogyan éli meg, de nem mindegy a körülmény sem, hogy kivel mikor és hol szívod. Én pl. mindig röhögtem, mert én alapból pozitív személyiség vagyok és alapból tudok minden szarágon röhögni, de ha Te pánikbeteg vagy, akkor előfordulhat, hogy bepánikolsz az érzéstől. Persze nem akarom ezt beléd dumálni, de ha Te már eleve úgy készülsz rá, hogy rosszul leszel, akkor neki se állj. Nem leszel egyébként rosszul, csak fura lesz az érzés és van aki ettől megijed.
2014. okt. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Simán rászokhatsz 1-2 szívástól is.

Persze nem úgy éled majd meg - úgy fogod gondolni, hogy bármikor abba tudnád hagyni - de NEM fogod abbahagyni.

Jó lesz ez neked?

2014. okt. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A fűtől felmegy a pulzusod, amitől bepánikolhatsz. Nekem volt egy ismerősőm akit megkináltam, hármat beleszívott és totál rosszul lett. Hányt meg bepánikolt, hogy szívrohama lesz. Nyílván rajtad múlik.. Ahogy az első válaszoló is mondta, nem mindegy, hogy mikor-hol-kivel.

De ha már neked ekkora dilemmát jelent nem tudom jó ötlet lenne-e.

De amúgy nem lehet olyan durván rászoknimint egyéb szerekre.

Régebben rendszeresen fogyasztottam hétvégente és abszolút nem szoktam rá. Inkább az a félő, hogy sokan más szereket akarnak utána kipróbálni amikre aztán könyebb rászokni.

2014. okt. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ertem akkor inkabb nem kockaztatok koszonom a valaszokat :-)
2014. okt. 18. 21:12
 5/5 anonim ***** válasza:
A fű csomó olyan mentális betegséget előhozhat, amire hajlamosak vagyunk (így a pánikbetegséget is), tehát szerintem nem ajánlott kipróbálnod...:/
2014. okt. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!