Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Eladtam, de nagyon megbántam?

Eladtam, de nagyon megbántam?

Figyelt kérdés
13 éves fiú vagyok,és nemrégiben rám is rám jött a "pénz" dolog. Elkezdtem eladni minden félét,és egy iskolai bolhapiacon véletlenül eladtam egy kisebb kori nagyon kedves játékomat. Egy anyuka vette meg,akiben nem is vagyok biztos,hogy a suliba jár a gyereke,mert nem nagyon szoktam látni. Azóta szinte minden nap eszembe jut,és hiányzik. Mit tudnék tenni?
2014. okt. 19. 20:42
 1/5 anonim válasza:
Én is így voltam a cumisüvegemmel,amikor kidobtam kis koromban a kukába,még most is hiányzik (persze nem azért mert inni akarok belőle,csak mert na.:D) Pedig 17 éves vagyok.Mit adtál el?
2014. okt. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2 ilyen nagyobb bakugant. Én sem játszanék vele,de érted :)
2014. okt. 20. 13:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálj arra gondolni, hogy jó helyre került és örömöt okoztál azzal, hogy eladtad. :)
2014. okt. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kezdesz felnőni, és megtanulni, hogy mindennek van ára. Minden tettünkért felelősek vagyunk, még akkor is, ha nem gondoljuk át, vagy hirtelen felindulásból tesszük.

Eladtad, így jártál. Fogd fel, úgy hogy tanított az élet.

2014. okt. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amiket írtatok,pont azokra gondolok én is.Így jártam és kész. De azért mindig nagyon bánni fogom.
2014. okt. 21. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!