Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nektek erről mi a véleményetek...

Nektek erről mi a véleményetek amit most leírok?

Figyelt kérdés
Na akkor kezdeném is. Először is nem is tudom hogyan kezdjek neki a fogalmazásnak de bele vágok. A lényegre térve ugye vannak ezek a csajozási tanácsadások amik interneten vannak és ha beregisztrálsz akkor e-maileket kapsz tőle vagy felhívnak ( volt benne részem ) na szóval , hogyha magunk tényleg ezek a betanult módszerek segítségével csajozunk meg minden akkor már eleve nem egy megjátszott szerepbe vagyunk ? Hiszen már máris nem önmagunkat adjuk hanem valami mást is abból amit máshol olvastunk,tanultunk jó lehet kicsit furán hangzik amit itt írok de kivesézem részletesebben a véleményemet. Na én magam végülis úgy vagyok ezzel a csajozz internetről módszerrel , hogy oké rendben van a dolog persze megértem valaki pénzért teszi valaki tényleg segíteni szeretne a másikon , hogy könnyebben menjen a csajozáshoz . Végül is ha bele gondolok tiszta ügy az,hogy " tanulunk" az internetről és másoktól tanácsokat fogadunk meg , hogy jobban menjen a csajozáshoz , könnyebben felszedjünk egy lányt , hogy a barátnőnk legyen. Ezt úgy oké tiszteletbe is tartom a mások tanácsait , tippjeit , trükkjeit , de valahol részbe mégis már nem egy megjátszott szerepbe vagyunk egy mértékbe ? Hisz másoktól vett dolgokat mutatjuk ki önmagunkból és máris valahol nem csak önmagunkat hanem a másik embert is ( akitől tanultunk ) bemutattuk rajtunk maradt mi közbe a lány nem csak az önvalónkba hanem már a másik " ember " szerepbe is beleszeretett és ezt kell egész végig magunk vinni addig amíg tart a kapcsolat vagy örökké ? Na erről valaki mondjon nekem valamit ha hülyeséget is írtam valaki szerint . Várom a válaszokat, hogy ti hogyan vagytok ezzel . Előre is köszönöm szépen

#csajozás #önismeret #megjátszott szerep
2014. okt. 19. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én azt feltételezném, hogy ezek az internetes csajozási tanácsadások ezek inkább alkalmi, rövid kapcsolatokra mennek rá és/vagy arra, hogy egy jót szórakozzál, bulizzál és közben csajozzál is.

Ha ezen túl megy, akkor az a problémám lenne vele, hogy valóban nem önmagadat adod, amit csak egy ideig lehet fenntartani és sem neked sem a lánynak nem hiszem, hogy jó lesz hosszú távon.

2014. okt. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem tökéletesen látod a dolgokat.

Bevallom, én sem voltam egy csajozógép, egész egyszerűen azért, mert nem voltam hajlandó megjátszani magam. Nekem az az alapelvem, hogy a szerelem az egyik legszprpsabb, legközvetlenebb, és kétség kívül a legintimebb kapcsolat az összes emberi kapcsolat közül. Egy ilyen kapcsolat pedig számomra elképzelhetetlen úgy, hogy akivel együtt vagyok, ne önmagamért szeressen, hanem egy megjátszott szerepért.

Ha megjátszanám magam, akkor nagyobb siekrem lenne a csajoknál? Többen lennének oda értem? Egész biztosan. De az is biztos, hogy olyan őszinte és mély kapcsolatod ezekkel a trükkökkel soha nem lesz, mint ha valaki valóban tégd szeretne meg, és nem a szerepedet.


Egyébként meg ne higyje senki, hogy ezt azért művelik sokan, mert annyira segíteni akarnak az embereken. Ez nem más, mint egyszerű pénzszerzés. Keményen kihasználják azt a tényt, hogy egy magányos embert könnyű lehúzni.

2014. okt. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen igazad van.

Ha egy lány/nő elmegy veled randizni add önmagad. Ha hosszú távra terveztek akkor meg főleg. Nyílván ne tárulkozz ki neki egyszerre mert az akár taszító is lehet de ne is "hazudj" neki.

Ha egy éjszakás kalandot tervezel akár be is válhat ez az internetes segítő dolog.


De mindenesetre tanulni lehet a tanácsokból, csak túlzások a nem kell esni.

2014. okt. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Okosak, csináltak maguknak munkahelyet! :D

A mondás is úgy tartja aki nem tudja az tanítja. :D

Most komolyan olvass nyugodtan ilyeneket, ami nem a te stílusod, azt vesd el, amivel egyetértesz az tarsd meg.

Sok minden helyzetfüggő, de legalább belelátsz, jobban átlátod a helyzetet, az sose baj, ha többet tudsz, mint ami te vagy. De legyél önmagad. Vagy mégse, azért az első randin igyekszik mindenki a legjobb énképét adni. Erre a legjobbra mondom, hogy az a te lejobb éned legyen. Mert, ha egy rövidnadrág, strantpapucsban jelensz meg az első randin, aki sört iszik, és böfög, hát az eredmény az biztos. :D

A strandon meg tökéletes lenne ez a viselkedés.

Szóval megvan határozva azért, hogy milyen helyzetekbe hogy vielkedünk. Egy állásinterjúra se úgy mész el, hogy csak adod magadat, hanem a legjobbat akarod mutatni magadból. Magadból, ami te vagy.

2014. okt. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!